Acil satılık dükkan Tuzla

131
Acil satılık dükkan tuzla
Acil satılık dükkan tuzla

Acil satılık dükkan Tuzla

Acil satılık dükkan Tuzla, Marina AVM’de, Postane Mahallesi’nde, İstasyon merkezde ve yeni metronun yapılacağı lokasyonda oldukça rağbet görüyor. Ayrıca binaların giriş katında konuşlandırılmış mağaza tipi dükkânlardaki müşteri hareketliliği de yüksek. Yeni yapılanan oturma alanlarında sıklıkla site projeleri tercih ediliyor.

Farklı firma ve şirketler tarafından Tuzla’nın çeşitli bölgelerinde site tipi konutlar yer alıyor. Genellikle site sınırları içinde ve çevresinde çeşitli dükkânlar, süpermarket, mağaza ve sağlık kuruluşları yoğunlaşıyor. Bu tip alanlarda insan giriş-çıkışı da artış gösteriyor ve iş gücü hareketliliği de yükseliyor.

 Acil satılık dükkan Tuzla arayışında dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

Sağlanacak iş koluna en uygun bölge seçimini gerçekleştirmek oldukça önemli. Ayrıca ikamet eden bireylerin harcama yönelimi ve gelir düzeyi de dikkate alınmalıdır. Sektörel dağılım ve civarda ihtiyaç duyulan hizmet analizinin de yapılmasıyla en doğru kararı vermek mümkün.

Minimal alanlardan çok geniş hacimli iş yerlerine kadar pek çok seçenek karşınıza çıkacaktır. ”Acil satılık dükkan Tuzla” aynı zamanda kira ve gider maliyetini de belirler. İhtiyaca en uygun planlamayı önceden gerçekleştirmeli ve aşırı bir gider tablosuyla karşılaşmanın önüne geçilmelidir. Yine sağlanacak hizmet koluna göre dükkânda oda sayısı ve WC-mutfak gibi diğer oluşumlar da düşünülebilir.

Ana arterlere yakın dükkânlar daha ayak üstü olduğundan gelen-giden sayısı da artacaktır. Çevredeki bina sayısı da bölgedeki insan kalabalığını saptamada önem taşır. Tüm bu unsurlar geniş kapsamlı olarak ele alınmalı ve saptamalar sonucunda en ideal alan seçimi gerçekleştirilmelidir.

Orhanlı TOKİ Acil satılık dükkan Tuzla fiyatları ne kadar?

Tuzla aydınlı Emlak Konut GYO tarafından tasarlanan konut ve iş yeri olanaklarına sahip bir bölge. Burada ufak alanlardan geniş bölmeli dükkân tipolojileri bulmak mümkün. TOKİ Emlak Konutları 1. Etapta ufak metrajlı ve çok amaçlı dükkânlar bulunuyor.

Bunlar duruma göre açık arttırma ya da direkt satış usulüyle alıcılarını bulmaktadır. Ayrıca TOKİ konutlarının yer aldığı arazide yer alan dükkânlarda müşteri potansiyeli de oldukça yüksek. Fiyatlar da diğer olanaklara göre oldukça makul seviyelerde. Acil satılık dükkan Tuzla TOKİ bünyesinde en düşük fiyatlandırma 125 bin TL civarından başlıyor.

Tuzla Acil Satılık Dükkân fiyatı Ne Kadar?

Acil satılık dükkan Tuzla ne kadar? Bölgede krediye uygun ve takas yöntemiyle acil satılık dükkân bulmak mümkün. Bankaların kredi faizleri ve devlet tekelli konut kredi yardımlarını araştırarak süreci daha düşük maliyetli bir hâle getirebilirsiniz.

Tuzla’da hemen her semt ve bölgede çeşitli iş yeri seçenekleri bulunuyor. Bunda bölgenin yeni yapılanma sürecinde olması ve metro, Marina, eğitim ve teknoloji merkezi gibi oluşumlar da büyük etkiye sahip.

 Acil satılık dükkan Tuzla da

Dükkân seçenekleri arasında 1+1 ve 2+1 kurgu oldukça rağbet gören bir kategori. Çeşitli kullanım amacına uygun 2+1 dükkânlar, bina zemin ve giriş katlarında olabildiği gibi ara kat olarak da satışa çıkartılıyor. Fiyatlar ana cadde ve giriş katlarında daha yüksekken, yüksek katlarda ucuzluyor. 2+1’lerde 180 bin TL civarı bir alt limitten söz edilebilir.

Acil satılık dükkanlar Tuzla

Acil satılık dükkan Tuzla, Tek göz dükkânlarda ise 100 bine kadar düşen bir fiyat grafiği karşımıza çıkıyor. Daha geniş ve katlı ofis tipi yapılarda ve komple satılık binalarda fiyatlar 10 milyon TL’ye kadar yükseliyor. Size en uygun iş ortamını yaratmak için önceliklerinizi belirlemeli ve bütçe hesaplamasına göre bir arayış içine girmelisiniz.

Tuzlada yeni konut projeleri İçin; Web  sitemizi  http://tuzlaemlakci.com/ ziyaret edebilir yada 0216 494 0 900 den arayabilirsiniz.