Postane Mahallesi satılık işyeri

443
Postane Mahallesi satılık işyerleri
tuzla Postane Mahallesi satılık işyeri

Postane Mahallesi satılık işyeri

Postane Mahallesi satılık işyeri , bölgenin coğrafî ve mimarî artıları ile sıklıkla aranan emlak hareketlerinden biri. Tuzla ilçesinde sahil kesimini teşkil eden semt, ikamet ve iş gücü amaçlı pek çok satılık seçeneğine sahip.

Postane Mahallesi satılık işyeri Nerede?

PostaneMahallesi satılık işyeri , İstanbul’un Tuzla ilçesi sınırları içinde yer alıyor. Semt için en genel karakter, sahil kesimi mahallelerindeki imkânlardan müteşekkil. Bölge, ilçenin denize doğru uzanan burnunu teşkil ediyor.

Buna ek olarak, ilçenin nezih yerleşim bölgeleriyle de komşu semt pozisyonunda. Mahalle, Tuzla’nın diğer bölgeleriyle Kamil Abdüş Gölü ile ayrılıyor. Bir taraftan da Cami Mahallesi ile oldukça yakın konumda. Tüm bunlar, mahalledeki potansiyele ek olarak bölgenin niteliğini arttıran diğer unsurlar.

Postane Mahallesi’nde yer alan kurumlar nelerdir?

Bölgeden tuzlada satılık dükkan ve konut arayışlarında, genel bir analiz gerçekleştirmek önemli. Postane Mahallesi’nde sosyal yaşamı ve güncel gereksinimleri karşılayan pek çok yapılanma mevcut. Bunlara örnek olarak şu liste verilebilir:

• Muhtarlık
• Halk Plajı
• Huzurevi
• Cami
• Kolejler
• İlköğretimler
• Devlet Kurumları
• Denizcilik Fakültesi
• Spor tesisleri
• Organik Pazar
• Kamp ve Sosyal Kulüpler
• Park ve Bahçeler

Postane Mahallesi Satılık İşyeri Fiyatları

PostaneMahallesi satılık işyeri fiyatları, iç ve sahil kesimlerinde farklılık arz ediyor. Yapılacak işin içeriğine göre, büyüklük ve hacim bağlamında da farklı bir fiyatlandırma söz konusu. İlçe genelinde rağbet gören semtlerden biri olması, fiyatların da diğer semtlere göre daha yüksek bir tabandan başlamasında etkili.

Buna göre en düşük minimal dükkân konseptinde satılık fiyatları, 80 – 100 metrekare aralığında bir yapı için 750 bin TL’den başlıyor. Sahil kesiminde iskanlı satılık dükkân fiyatları için alt limit 1000 bin TL. Ofis ve İş yeri tasarımına uygun 2-3 katlı bina seçenekleri de mevcut. Bunlarda da yine en düşük fiyat 1900 bin TL ile 3 milyon TL aralığında.

Postane Mahallesi Satılık dükkan fiyatları

En yüksek fiyatlar ise katlı binalarda ve üretimhâne tipi yapılarda karşımıza çıkıyor. Metrekare ve kat sayısı bakımından yüksek niceliklere sahip bu yapılar, 3 ila 6 milyon TL arasında satışa sunuluyor.

Tuzla’daki mimarî projeler, yeşil alanlar, deniz ve artan nüfus dikate alındığında, bölge yatırım amacına da hizmet ediyor.

Tuzla Postane Mahallesi Satılık İşyeri

Tuzla Postane Mahallesi satılık işyeri , farklı sektörlere hitap eden bir çeşitliliğe sahip. Buna göre bölgede; tek ve çok katlı binalar, cadde üzeri dükkânlar ve ara kat ofisler gibi seçenekler bulunuyor. Mahalleden işyeri satın almak isteyenler, çevre koşullara da dikkat etmeli.

Sağlanacak iş gücüne göre sahil ve iç kesimlerde, nüfusun artış gösterdiği bölgelerde ve ara sokaklarda bulunan satılık olanakları değerlendirilebilir. Burada önemli olan, kâr-zarar oranının doğru analiz edilmesi. Hizmet sektörüne ait bir kuruluş için, ulaşımın ve alışveriş olanaklarının arttığı lokasyonlardan tercih etmek gerekiyor. Bireysel ofis tipi alanlarda daha çok sakîn ve nezih bölgeler düşünülebilir. Tuzla Kiralık daire ilanlarımız için bizi arayabilirsiniz.

Tuzlada yeni konut projeleri İçin; Web  sitemizi  http://tuzlaemlakci.com/ ziyaret edebilir yada 0216 494 0 900 den arayabilirsiniz.