Yakın Kiralık Daire Tuzla

317
Yakın Kiralık Daire Tuzla da
Yakın Kiralık Daire Tuzla fiyat

Yakın Kiralık Daire Tuzla

Yakın Kiralık Daire Tuzla , eşyalı ve eşyasız seçenekleriyle birçok bütçeye hitap eden bir alternatif sunuyor. Tuzla büyüyen inşaat sektörüne ek olarak, sosyal yapılanma ve eğitim faaliyetleri açısından da şehrin değişen yüzü olmaya devam etmektedir.

Son dönemde ilçe siluetine katılan pek çok yaşam ve eğitim merkezi, bölgeye yönelen talebi de aynı oranda arttırmıştır.Yakın Kiralık Daire Tuzla  Üniversitesi’nin Tuzla Kampüsü çevresinde de konut yapılanması dikkat çekiyor. Bu bölgede ev arayan öğrenciler için hem bütçe planlaması hem de çevresel koşullar önemli. Öncelikle belirtmekte fayda var ki, ulaşım ağları ve toplu taşıma hareketliliği bakımından oldukça yeterli bir bölge.

Kampüsün bulunduğu Tepeören Mahallesi, belli odak noktalarına yakınlığı ve yaşam standartları açısından modern bir bölgesel karaktere sahip. Lokasyondaki Toki Orhanlı kiralık daire fiyatları ve konut tiplerine geçmeden önce, çevresel yapılanma ve ulaşım olanakları üzerinde durmakta fayda var. İşte Okan Üniversitesi’nde eğitim görecek ve bölgede yeni bir yaşam düzeni arayışında olan bireyler için ulaşım rehberi;

Yakın Kiralık Daire Tuzla Fiyatları

• Sabiha Gökçen Havaalanı’na 10 kilometre mesafededir.
• Kurtköy Viaport Alışveriş Merkezi’ne ulaşım oldukça kolay. Kampüsle mesafe yalnızca 7 kilometre.
• Bölgede en gözde ulaşım portallerinden biri de Pendik Tavşantepe Metro İstasyonu. Metroya erişimde ek bir hat kullanmak gerekiyor. Kampüs ve metro arasındaki mesafe ise 19 kilometre.
• Şahsî araçla bölgeden ulaşım oldukça kolay. Tem Otoyolu, Şile Yolu ya da E-5 karayolu üzerinden her bölgeye kısa sürede erişebilirsiniz.
• Kampüsün bulunduğu mahalleden ayrıca İETT taşımacılığından da faydalanmak mümkün.

Bölgede; tuzlada kiralık daireler oldukça çeşitlilik arz ediyor. Fiyatlar da oldukça makul. Özellikle projeler düşünüldüğünde modern bir şehir kimliği kazandırılan ilçede kiraların dengeli olduğunu söyleyebiliriz.

Okuluna Yakın Kiralık Daire Tuzla

Öğrenciler için möbleli evler oldukça rağbet görüyor. Sıklıkla Tuzla Mahallesinde  1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerden oluştuğunu söylemek mümkün. Doğa manzaralı, sessiz ve merkeze yakın stüdyo daireler büyük ilgi görüyor. Ailesiyle birlikte ikamet edecek bireyler için site yapıları da mevcut. Yine bölgedeki site içinde yer alan dairelerde de değişen bir fiyat grafiği dikkat çekmektedir.

Eğitim birimlerine yakınlık, ulaşım ağına erişim ve site sınırlarında yer alan ek hizmetler gibi değişkenler bu fiyatlandırma da en büyük etkiye sahip. Piri Reis Üniversitesi civarında kiralık daire arıyorsanız, öncelikle bütçe ve asgarî ihtiyaçları doğru belirlemek gerekiyor.

Tuzla Okan Üniversitesine Yakın Kiralık Daire Fiyatları

Tuzla Okan Üniversitesine yakın kiralık daire fiyatları, sezonsal olarak değişebiliyor. Ayrıca kiralanacak konutun metrekaresi, bulunduğu alan ve ulaşım rahatlığı da kira oranlarına direkt etki etmektedir. Üniversitenin bulunduğu lokasyon Tepeören Mahallesi. Ayrıca yine üniversiteye yakın çevre mahallelerden de ulaşım oldukça kolay. Bu bölgede ev arıyorsanız tercih edebileceğiniz mahallelerin listesi şu şekildedir:

• Tepeören mahallesi Kiralık Daire
• Pendik Sahili Kiralık Daire
• Aydınlı Mahallesi Kiralık Daire
• Yenişehir Mahallesi Kiralık Daire
• Akfırat Mahallesi Kiralık Daire
• Kurna Mahallesi Kiralık Daire 
• Tuzla Marina Kiralık Daire
• Kurtköy Kiralık Daire

Ulaşımın elverdiği ölçüde Tuzla ilçesi  kiralık daireler genelde hemen her bölgede ikamet etmeniz mümkün. Bölgede kira fiyatları ise şu şekilde özetlenebilir:

• Stüdyo daireler 600 – 700 TL
• 1+1, 60-75 metrekare daireler 900-1100 TL
• 2+1 ve 3+1 daireler 1250 – 3000 TL

Yakın Kiralık Daire Tuzla

Tuzla gelişim sürecine dâhil edilmiş ve gelecek dönemde değeri kat be kat artan bölgeler arasında yerini alıyor. Sadece Okan Üniversitesi değil, daha pek çok sosyal ve teknolojik imkânlarla donatılmış ilçe, önümüzdeki süreçte teknolojinin de merkezi olma yolunda ilerliyor.

Teknopark projesi, fuar alanı gibi eğitim ve bilim alanında yapılacak yeniliklere ek olarak, yeni otoyol projesi ve havalimanına erişimi kolaylaştıracak metro bağlantı hattıyla da dikkat çekiyor. Eğitim sezonunun başlamasıyla birlikte bölgedeki kiralık arayışları da arttı.

Tuzla Nasıl Bir Ev Kiralanmalı?

İlçe nüfusunun fazla olmaması, aradığınız evi daha kolay bulmanıza da etki edecektir. Ayrıca yine alternatifleriniz de bu sayede daha fazla diyebiliriz. Özel site oluşumlarından, stüdyo dairelere kadar pek çok farklı konut tipi bulunuyor. Bunlara ek olarak; Emlak Konut GYO’nun Tuzla bölgesine sağladığı katkı da, bu alternatiflerin daha da çeşitlenmesine neden olmuştur.

Tuzla İTÜ Üniversitesine yakın kiralık daire arıyorum diyorsanız, pek çok emlak sitesinde farklı fiyat aralıklarında konut seçenekleri mevcut. İstanbul’un gelişme aksıyla gündeme gelen bölgelerinden biri Tuzla. İtü Üniversitesi çevresinde de pek çok site oluşumu mevcut. Daha güvenlikli ve nezih ir yaşam alanı için, bu site yapılarından tercih edebilirsiniz. Koşu parkurları, sosyal aktivite mekânları, ticarî üniteler, otoparklar, kafe ve restoranlarla donatılmış siteler, güvenliğin sağlanması açısından yeterli personeller ve kameralarla denetlenmektedir.

Hem öğrencilik hayatında hem de ailelerin daha huzurlu bir ortamda yaşamlarını sürdürebilmeleri adına siteler doğru bir tercih olacaktır. Ayrıca sağlık kuruluşları, eczaneler, market ve AVM’ler, toplu taşıma imkânları gibi elzem ihtiyaçlara ulaşım da dikkat edilmesi gereken unsurlar arasında.

Tuzla Üniversitesine Yakın Kiralık Daire Arıyorum

Tuzla da pek çok önde gelen kolej, üniversite ve hastane bulunuyor. Bunlar birbirine yakın konumlandırılmış bir pozisyonda. Konutlaşmanın en yoğun olduğu bölgeler ise sahile ve eğitim, sağlık gibi önemli merkezlere yakın alanlarda göze çarpıyor. Merkezî lokasyonlarda kira oranları daha yüksek seyretse de, İstanbul genelinde uygun kiralık daire arayanlar için tercih edilebilecek ilçeler arasında olduğunu söylemek mümkün.

Tuzla Piri Reis  Üniversitesine yakın daire  emlak konutları, düşük aidatlı site yapılanması olarak oldukça rağbet gören bir yaşam alanıdır. Bu site içinde her türlü sosyal aktiviteye ulaşmak mümkün. Ayrıca Tuzla genelinde yer alan pek çok sosyal tesise ve toplu taşımaya yakın bir bölgede. Tuzla Marina’ya ulaşım sadece 8 dakika, ayrıca havaalanına da 6-7 dakika gibi kısa bir sürede erişmeniz mümkün. Aydınlı mahallesinde yer alan Tuzla TOKİ  orhanlı konutları, kira oranları bakımından da memnuniyet verici bir aralığa sahip. Tuzla VİAPORT Marina’ya ulaşım da oldukça rahat.

Tuzla’da Kiralık Daireler

Bu alan ve çevresinde oteller, mağazalar, parklar, marketler ve sağlık kuruluşları yoğunlaşmış durumda. Hem yaşam standardı açısından hem de Okan Üniversitesi’ne yakınlığı ile gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz TOKİ konutlarında, 2+1 arakat dairelere 1000 TL gibi uygun bir kiralama bedeliyle sahip olabilirsiniz.

Tuzlada Kiralık daire arayanlar için bütçe kadar çevre koşulları ve yaşam standartları da önem teşkil eder. Özellikle Tuzla gibi yeni büyüme ve gelişme sürecinde olan bölgelerde, bu hassasiyetler daha da önem kazanmaktadır. İkamet edilecek bölgede eğitim, sağlık ve gündelik yaşam gereksinimlerinin ne ölçüde sağlanabileceği oldukça mühim.

Tuzla pek çok ticarî, teknolojik ve akademik proje ile donatılmış, İstanbul’un merkezî lokasyonlarına yaklaşmış ve alternatif ulaşım örgüsüyle çevrelenmiş bir alan. Okan üniversitesi dışında pek çok kolej, üniversite, hastane ve benzer yapılanma da ilçenin bel kemiğini oluşturuyor.

Tuzla Kiralık Daireler

Tuzla kiralık daireler, Tuzla Devlet Hastanesi’ne yakın kiralık , üniversiteler ve Marina bölgesinde yoğunlaşmış durumda. Bu güzergahta Tuzla satılık ev ve Tuzla kiralık daire arayanlar için geniş bir yelpaze mevcut. Düşük ve yüksek gelirli aileler, öğrenciler ve yatırımcılar için farklı konut yapılanmaları bulunuyor. Eşyalı – eşyasız, stüdyo, manzaralı, site içinde ya da müstakil dairelerden oluşan portföyüyle, ilçede konut hareketliliği dikkat çekiyor. 1+1’ler öğrenciler için oldukça ideal, daha düşük bütçeler için stüdyo dairelerden tercih edilebilir.

Yakın Kiralık Daire Tuzla da ,Daha lüks ve ferah bir yaşam alanı arıyorsanız, yine bu ihtiyaca uygun dizayn edilmiş doğa manzaraları ve Tuzla 3+1, 4+1 seçenekler de düşünülebilir.

Tuzlada yeni konut projeleri İçin; Web  sitemizi  http://tuzlaemlakci.com/ ziyaret edebilir yada 0216 494 0 900 den arayabilirsiniz.