Tuzlada Yeni Konut Projeleri

96
Tuzlada Yeni Konut Projeleri
Tuzlada Yeni Konut Projeleri

Tuzlada Yeni Konut Projeleri

Tuzlada Yeni Konut Projeleri , son yıllarda konut piyasasında önemli bir merkez haline geldi. Denize kıyısı olması ve doğası ile pek çok yatırımcıyı kendine çeken Tuzla’da, son dönemde pek çok farklı konut projesi gerçekleşmekte. Giderek artış gösteren konut projelerinin yeni adresi Tuzla’da ki Yeşil GYO imzalı Elexia Tuzla projesi de bunlardan sadece biri. Bu proje ile Tuzla’nın çehresi tamamen değişiyor.

Tuzlada Yeni Konut Projeleri Elexia Tuzla Projesi

Elexia Tuzla Projesi, karma projeler arasında son dönemde öne çıkmakta. İçmeler’deki şifalı kaynak sularını da bünyesinde barındıran proje, bu kaynak suları ile seçkin bir ortamı aynı çatı altında birleştiriyor. 17.000 m2’lij bir arazinin üzerine kurulu olan harika AVMleri, konutları, ofisleri, otelleri ve Thermal Spa’dan oluşan karma bir yaşam alanı ile seçkin bir ortam oluşturuyor.

Tuzlada Yeni Konut Projeleri Hangileridir?

Elexia Tuzla Projesi, İstanbul’un yeni cazibe merkezlerinden Tuzla’da huzurlu bir yaşam sunuyor. Sağlıklı yaşamayı hedefleyen, yenilenmek ve doğa ile iç içe olmak isteyenlerin, doğal mekan arayanların artık ideal bir yaşam merkezleri olacak. Bu sosyal yaşam merkezi projesinde, her detay insanlara huzurlu ve de seçkin bir yaşam sunabilmek için tasarlanmış durumda.

Tuzlada Yeni Konut Projeleri’nin Fiyatları nedir?

Tuzlada Yeni Konut Projeleri Tuzla’nın çehresi değişiyor. Doğa ile iç içe ve seçkin bir yaşam isteyenlerin tercihi olan Elexia Tuzla Projesi ile AVMlerin, konutların yanı sıra Thermal Spa merkezlerinin de tadını çıkaracaksınız. Hem oturum için hem de yatırım için Elexia Tuzla Projesi önemli bir fırsat olarak duruyor.

Web sitemizi  https://tuzlasatilikdaire.com/ ziyaret edebilir yada 0216 494 0 900 den arayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here