Tuzla Yeni Konut Projeleri

363
Tuzla Yeni Konut Projeleri
Tuzla Yeni Konut Proje fiyatları

Tuzla Yeni Konut Projeleri

Tuzla Yeni Konut projeleri ‘nin gözde kenti olan İstanbul’un gözde semtlerinden olan Tuzla, bu gözdeliğini konut projeleri konusunda da konuşturmakta. Öyle ki son yıllarda Tuzla için birçok konut projesi tasarlandı ve bunların birçoğu hayata geçirilmeye başlandı. Kimisi taslak ya da bir başka deyişle proje, kimisi inşaat aşamasında olan Tuzla inşaat projelerinin bazıları da tamamlandı ve satış evresine geçildi.

Kısaca özetlenecek olursa Tuzla semtine yönelik inşaat projeleri büyük bir hareketlilik içerisinde devam ediyor. Dahası, bu hareketlilik öyle hemen dinecek cinsten de değil zira halihazırda da birçok şirket Tuzla  konut projeleri tasarlanıyor.

Bu nedenle denebilir ki önümüzdeki dönemlerde de çok sayıca Tuzla konut projeleri hayata geçecek. Peki bu projelerin bazılarının detaylarına göz atıldığında insanların karşısına ne gibi detaylar çıkıyor. Gelin biraz da bunları yakından inceleyelim…

Tuzla Yeni Konut Projeleri Hangileridir?

EVORA İSTANBUL

Teknik Yapı isimli inşaat şirketi tarafından hayata geçirilen “Evora İstanbul” projesi, Tuzla’nın Aydıntepe mahallesinde hayata geçen ve satışa sunulmuş bir projedir.

Evora İstanbul projesi, 225.000 metrekarelik bir alan için tasarlanmış ve bu alan üzerine inşa edilmiş olan bir projedir. Toplam 44 bloktan oluşan projenin içeriğine göz atılacak olursa 41 metrekareden 161 metrekareye kadar değişken alanlarda stüdyoları ve toplamı 4304 adet olan Tuzla 1+1, 2+1 ve 3+1 daireleri görmek mümkün.

Tuzla Yeni Konut Projeleri fiyatları

Tamamen tamamlanmış bir halde anahtar teslim kampanyalarıyla alıcılarını bekleyen projenin içerdiği konutlar, 277 bin TL ile 465 bin TL arasında fiyatlandırılmış bir biçimde satışa sunulmuş durumda. Proje başlangıç tarihinden günümüze bir buçuk kattan daha fazla değerlenen bu proje 4 yılda tamamlanmıştır.

RUMELİ PARK EVLERİ

Yüklenici firması Sesa Life Turizm olan Rumeli Park Evleri, İstanbul Tuzla için tasarlanan ve tamamen tamamlanma başarısı göstermiş bir başka konut projesidir. Haziran 2015 tarihinden itibaren anahtar teslim projesi olan Rumeli Park Evleri , sadece Tuzla 3+1 daireler içermektedir.

Daha kapsamlı bir şekilde ifade edilecek olunursa toplamda 8 bloktan oluşan proje 114 adet 3+1 daire içermektedir. Rumeli Park Evleri, başlangıç tarihi olan Ocak 2014’ten günümüze kadar yaklaşık yüzde 25 değer kazanmıştır. Proje kapsamındaki evlerin fiyatları ise 425 bin TL ile 450 bin TL arasında değişkenlik göstermektedir.

Tuzla Yeni Konut Projeleri yatırım için uygunmudur?

ATS MARİN PARK

Adından da anlaşılacağı üzere ATS İnşaat adlı firmanın geliştiriciliğini üstlendiği proje, Aralık 2013 tarihinde başladı ve Haziran 2015’e gelindiğinde ise tamamen bitti. İki etaptan oluşan ATS Four Life, toplama yani genele bakılacağı zaman 7 bloktan ve 159 daireden oluşmaktadır. Tuzla satılık daire ilanları için web sitemizi inceleyebilirsiniz.

Kesin bir fiyat aralık bilgisi olmayan ATS Marin Park’ın birbirinden eşsiz daireleri İstanbul Tuzla’da sizleri bekliyor…

SUNLIFE TUZLA

Yılmaz İnşaat isimli firmanın geliştiricisi olduğu Sunlife Tuzla adlı konut projesi, Nisan 2016 tarihinde başladı yaklaşık bir yıl sonra yani Haziran 2017’de tamamıyla sona erdi ya da bir başka deyişle tamamlandı.

Altı katlı iki adet bloktan oluşan bu proje toplamda 32 adet apartman dairesi içermektedir. Dairelerin alanları 75 ile 243 metrekare arasında değişkenlik göstermektedir…

KRİYA TİME TUZLA

Satya Yapı isimli firma tarafından gerçekleştirilen proje toplamda 188 adet apartman dairesi içermektedir. Yaklaşık bir buçuk yıllık bir inşaat evresinin hemen ardından Haziran 2018’de her açıdan tamamlanan projenin içerdiği dairelerin en küçüğü 50 metrekare iken en yükseği 125 metrekaredir.

ASMİN PARK RESIDENCE

Düz Çizgi Mimarlık şirketinin projesi olan Asmin Park Residence, içerdiği 2 adet blokta 94 adet apartman dairesini satışa sunmuştur. İstanbul Tuzla’da olan bu proje, tamamen bitmiştir.

 

Web sitemizi  http://tuzlaemlakci.com/ ziyaret edebilir yada 0216 494 0 900 den arayabilirsiniz.