TUZLA SATILIK – KİRALIK VİLLA

177

Tuzla’daki Yeni Konut Projeleri

Tuzla’da inşa edilen konut projelerinden bir diğeri de Tepe Park Villaları Projesi’dir.

 

Tuzla Tepe Park satılık Villa Projesi

Tuzla Kiralık Müstakil villa hayatlar düsturuyla yola çıkan proje, Tuzla’da elit bir yaşam sunuyor. 47.771 metrekarelik bir alan üzerine inşa edilen projede toplamda 42 adet müstakil villa bulunuyor. Tepe Park Villaları, özel uygulamalar ile depreme tamamen dayanıklı ve birinci sınıf malzemeler ile inşa edilmiştir. Her villaya ayrı olmak kaydıyla iki araçlık otopark tahsis edilmiştir. Toplamda 800 metrekarelik tam 3 adet yüzme havuzu bulunan Tepe Park Villaları’nda çocuk havuzları, amfi tiyatro, kapalı havuz, otuz araç barındırabilen misafir otoparkı, güvenlik hizmetleri, jeneratör, su arıtma tesisi, tenis kortu, basketbol sahası, voleybol sahası ve 2 kilometrelik bir yürüyüş parkuru bulunmaktadır. 500 metrekarelik bir kapalı alanı bulunan Park Club’ta ise şok havuzu, sauna, masaj odası, fitness odası, masa oyunları, kafeterya, çocuk oyun odası ve bilardo bulunmaktadır.

Tepe Park Villaları akıllı ev özelliğine sahiptir. Hem soğutma hem de ısıtma yapabilen klima sistemi, boyler sistemi ve yoğuşmalı kombi, ev otomasyon sistemi dahilindeki otomatik panjurlar ve direkt site güvenliğine bağlı uyarıcı bir sistem de bulunmaktadır. Güvenliğin oldukça önemli görüldüğü projede her türlü ihtimal düşünülmüş.

Tepe Park Villaları Projesi kapsamında 400 metrekarelik bir alana sahip Kehribar, 300 metrekarelik bir alanı ile Ametis ve 290 metrekarelik alanı ile Safir Villa seçenekleri mevcuttur.Tuzla satılık daireler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here