TUZLA PORT LİFE KİRALIK DAİRE

72
TUZLA PORT LİFE KİRALIK DAİRE
TUZLA PORT LİFE KİRALIK DAİRE

TUZLA PORT LİFE KİRALIK DAİRE

Tuzla Port Life Kiralık daire ,sahibi olmak isteyenlerin ilk tercihi haline gelen Marina’nın hemen yanı başında bulunuyor. İstanbul’un dünyaya açıldığı ulaşım noktalarının merkezinde olan Port Life, TEM, havalimanı, E5, liman, Havaray ve marinaya yakınlığı ile ideal bir yatırım fırsatı sunmaktadır.

Tuzla Port Life Kiralık Daire’ler

Toplamda 3 bloktan oluşan bu projede 5 katlı bloklar şeklinde tasarlanan 2+1, 3+1 ve dubleks çeşitlerinde tam 184 daire yer alıyor. Her daire için 1 adet kapalı otopark imkanı bulunuyor. Ayrıca bahçe katındaki 2+1 dairelerde bahçeyi kullanma imkanı da mevcuttur.

Tuzla Port Life Kiralık Daire’lerin Fiyatları

Port Life Projesi ile Tuzla’da dört mevsim boyunca dalından taze bir şekilde meyve yeme keyfi sunan ağaçlar, yaşantınıza yeni bir kapı açacak. Adeta huzuru bulacaksınız. Her yaştan insana hitap eden bir peyzaja sahip bahçesi, sosyal tesisleri ve havuzuyla Port Life, şehirde tatil yapma keyfi sunuyor. Çocuklara özel eğlence parkı, çok amaçlı kullanıma uygun spor alanı, fitness salonları ve alışveriş kolaylığı sunan mağazaları ile birlikte kaliteli zaman geçirmenin keyfini süreceksiniz.

Tuzla Port Life Kiralık Daire’lerin Fiyatları nekadar?

Tuzla Port Life Kiralık daire‘lerin ailenizle birlikte ev dışında da stresten uzak bir yaşantı sürdürebilirsiniz. Doğayla iç içe yaşayarak kendinizi yenileyebilir ve dinlenebilirsiniz. Ayrıca misafirlerinizi ev dışında ağırlayabilmeniz için size özel sosyal alanlar da Port Life Projesi kapsamında yer almaktadır. Evinizin içiyle olduğu kadar çevresi ile de mutlu ve huzurlu bir yaşam sizi bekliyor.

www.tuzlaemlakci.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here