Tuzla Plus

393
Tuzla Plus
Tuzla Plus

Tuzla Plus

Tuzla plus ,tuzla  Sanayi Bölgesi’nde, yüksek kira geliri sağlamayı hedefleyen bir proje yükseliyor. Sanayi sektöründe 50 yıllık deneyim sahibi Ak İnşaat, Tuzla Plus projesiyle yatırımcılara yeni fırsatlar sunuyor.

Tuzla Plus projesi, 50 iş merkezi alanı ile yüksek kira geliri sağlamayı hedefleyen, yatırım odaklı bir projedir. 24 bin 132 metrekare inşaat alanı üzerine konumlandırılacak proje, 13 bin 675 metrekarelik bir inşaat alanında yapılanacak.

Projede; 114 ile 692 metrekare kapalı alana sahip ticari alanlardan oluşmaktadır. Ayrıca eğimli bir arazi üzerine kurulması farklı türlerdeki taşıtların ünitelere girmesi kolaylık sağlamaktadır. İki ton ağırlık taşıma kapasitesi olan zemini, iş makinelerinin giriş çıkışına da imkan sağlıyor.

Tuzla Plus fiyatları

Alışveriş merkezi konseptinde tasarlanan proje, ofis ve mağazaların yer alacağı kapsamlı bir dünya vaad ediyor.Tuzla Plus’ın en öne çıkan özelliği ise, mekanların tabanla tavan arasındaki yükseklikleri. Standart ticari alanlarda 6 metre olan bu yükseklik, dublekslerde 10 metreye ulaşmaktadır.Ayrıca her iş merkezinin önünden kendisine ait park alanı da mevcuttur.

Tuzlada satılık dükkan projeleri yatırımcıların gözlerini bu lokasyona çevirmelerini sağlamıştır. TuzlaPlus’ta imalattan depolamaya, lojistikten satışa, sergileme alanından birçok farklı faaliyet noktasına kadar çeşitli iş yapma olanakları yatırımcıları bekliyor.

Tuzla Plus adres

Tuzla Plus, yaşamınıza artı değer katacak ayrıcalıklara sahip dünyasıyla Tuzla Sanayi Bölgesi’ndedeğişimi başlatıyor. Ticari yaşamın ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanan proje, hem İstanbul’un merkezine hem de Kocaeli’ne yakınlığıyla önem taşıyor.

Tuzla ofis projeleri için önmli bir nokta da lokasyon özelliğidir. TuzlaPlus başta, ISUZU, HONDA, Gebze OSB, Tuzla OSB, İstanbul Tuzla OSB, TAYSAT OSB, Kimyacılar OSB, GEPOSB, AYOSB olmak üzere 15 farklı sanayi bölgesinin tam merkezinde yer almaktadır.

Ayrıca, Tem otoyolu, Sabiha Gökçen havalimanı, Osmangazi köprüsü, Yavuz Sultan Selim köprüsü bağlantı noktalarının çok yakınında bulunan önemli merkezlere yakındır. Bu özelliği ile yatırımcılara, çalışanları ve müşterileri için stratejik bir kimlik kazandırıyor.

Tuzla Plus iletşim

Tuzla Tepeören OSB’nin yeni ticari alanları, 2017 yılının sonunda teslim edilmeye hazırlanıyor. Yatırımcılar Aralık ayında yeni ofislerine taşınabilecekler.Tuzla Plus projesi, yatırımcılara kira garantisi ile sunulmaktadır.Proje tamamlandığında öngörülen kira gelirinin 3 Bin TL’den başlaması beklenmektedir. Kira getirisi tatmin edici olan projenin ödeme planı ise, yatırımcının bütçesine göre düzenlenmektedir.

Tuzla Plus Proje ödeme seçenekleri

Proje tesliminden önce % 50 peşinat veriliyor. Geri kalan yarısı ise; kişiye özel ödeme planı oluşturularak taksitlere bölünüyor.

En düşük ofis fiyatı 627 Bin TL’den başlayan projenin, yaklaşık metrekare birim fiyatı ise 5 Bin 500 TL’dir.

Proje adı:

Tuzla PlusProjesi İstanbul Anadolu / Tuzla

 

Site Özellikleri:

 • Kafe
 • Güvenlik
 • Kameralı güvenlik
 • Açık otopark

Bina Özellikleri:

 • Asansör

Konut Özellikleri:

 • Merkezi ısıtma
 • Isı pay ölçer
 • Teras

İnşaat Teknikleri:

 •  Yapı denetimi yapılmış
 •  Zemin etüdü yapılmış
 •  Deprem yönetmeliğine uygun
 •  Yalıtım yönetmeliğine uygun

Proje Lokasyon Bilgisi:

İl / İlçe: İstanbul Anadolu Yakası / Tuzla
Adres: 12. Cd. No:8, 34956 Tepeören Osb / Tuzla / İstanbul

Proje Bilgileri:

Yapımcı Firma: Ak İnşaat

Proje Tipi: Ofis ve Dükkan

Konut Sayısı: 50

Arsa Alanı: 13675 m2

Konut Tipleri: A Tipi ve B Tipi Dubleks

Metrekare Alanı: 114 – 627 m2

Teslim Tarihi: Aralık 2017

Proje Etiketleri: TuzlaPlus, Kocaeli Tuzla Plus, Ak İnşaat Tuzla, Tuzla Dükkan Projeleri, Tuzla Ofis Projeleri

Tuzlada yeni konut projeleri İçin; Web  sitemizi  http://tuzlaemlakci.com/ ziyaret edebilir yada 0216 494 0 900 den arayabilirsiniz.