Tuzla Konut Projeleri 2019

347
Tuzla Konut Projeleri 2019
Tuzla Konut Projeleri 2019

Tuzla Konut Projeleri 2019

Tuzla Konut Projeleri 2019 ;Günümüz dünyası inşaat dünyası… Tüm dünya üzerinde büyük bir inşaat kültürü tarih boyunca süregelmiştir. Bu kültür bazı trendleri de beraber getirmiştir (topraktan daire satışı tuzla gibi). Bu yazımızda İstanbul Anadolu Yakası’nın konut projesi açısından kalbi olan Tuzla’da hayata geçen birkaç konut projesini ayrıntılı bir şekilde inceleyeceğiz…

Tuzla Konut Projeleri Satılık 2019

GELECEK REFLEX

Gelecek Reflex isimli konut projesi, İstanbul Tuzla’da hayata geçen ve çok yakın bir tarihte sona eren bir konut projesidir. İnşasına başlanan Gelecek Reflex konut projesi, yaklaşık biryıl sonra 2018 yılının haziran ayında yani geçtiğimiz günlerde 0 proje tamamlanma oranına erişmiştir.

Proje kapsamında 102 adet apartman dairesi inşa edilmiştir. 1+1 ve 2+1 olmak üzere farklı tip olarak satışa sunulan bu apartman daireleri uygun fiyatları ile ev sahiplerinin büyük ilgisini çekiyor.

Tuzla Konut Projeleri Satılık Daireler 2019

Toplam 4150 metrekarelik bir alan üzerine inşa edilen proje sadece apartman dairelerinden oluşmuyor. Konutların yanı sıra proje kapsamında ev sahiplerinin ücretsiz kullanılabilen kapalı bir araç otoparkı mevcuttur. Merkezi sistem ile ısıtılan dairelerden 1+1 olanlar 69 metrekare olarak inşa edilmiştir ve 179 bin TL gibi uygun fiyatıyla satışa sunulmuştur.

Bir diğer daire tipi olan 2+1 apartman daireleri ise 101 metrekare genişliğinde olup 249 bin TL gibi bir başka uygun fiyatla satışa sunulmuştur. Ödeme seçenekleri olarak %8 nakit indirimiyle ya da % peşin sonrasında da 15 ay vadeli ödeme opsiyonları bulunan konutlar tuzlada ucuz daire konseptinde inşa edilmiş yeni binalardır.

Sizler de Tuzla’da ucuz daire arıyorsanız mutlaka ama mutlaka bu projeyi detaylı bir şekilde incelemelisiniz…

Tuzla Konut Projeleri Satılık Dükkanlar 2019

İstanbul Tuzla’nın lüks konut projeleri arasında yer alan ve oldukça da popüler olan projelerden birisi de Mercan Village isimli konut projesidir. Proje 2015 yılının mayıs ayında Tuzla konut projesi olarak başlamıştır.

Bu tarihten yaklaşık 2 yıl sonra ya da bir başka deyişle 2017 yılının temmuz ayında 0 tamamlanma oranına erişmiştir. Proje kapsamında 11 adet müstakil ev ya da bir başka deyişle villa inşa edilmiştir. Geliştirici firması Şengüller İnşaat olan bahsi geçen tuzla konut projesi kapsamında inşa edilen villaların her birisi 5+2 tipindedir ve 540 metrekaredir.

Dahası proje sadece villalardan da ibaret değildir. Proje kapsamında villa sahiplerinin ücretsiz olarak yararlanabileceği kapalı araç otoparkı da inşa edilmiştir. Her biri 3 katlı olan villaların satışı dolar kuru üzerinden yapılmaktadır ve bu fiyatlar 890 bin Amerikan Doları (USD) ile 1 milyon 390 bin Amerikan Doları (USD) arasında değişmektedir.

Tuzla Village isimli projenin geliştiricisi olan Şengüller İnşaat garantisiyle tuzladaki bir diğer konut projesi olan Mercan Village isimli projeyi de gezmenizi kesinlikle öneriyoruz…

Tuzla Konut Projeleri Kiralık Daireler 2019

Tuzla Konut Projeleri 2019 ,İstanbul Tuzla’da hayata geçirilen bir diğer tuzla konut projesi de Tuzla Park Panorama Evleri isimli projedir.Tuzla Park Panorama Evleri isimli konut projesi, 2015 yılının kasım ayında başlamıştır ve bu tarihten yaklaşık 2 yıl sonra ya da bir başka deyişle 2017 yılının mayıs ayında tamamen bitmiştir. Proje kapsamında 3 adet blok inşa edilmiştir. Bu blokların içerisinde toplan 44 adet apartman dairesi mevcuttur.

Tüm bunların yanında da ev sahiplerine eşsiz bir alışveriş imkânı sunacak 7 adet ticari alan da ayrıca inşa edilmiştir. İnşa edilen apartman dairelerinin metrekare aralıkları 102 metrekare ile 160 metrekare arasında değişmektedir. Tuzla konut projeleri 2019 arasında popüler olan Tuzla Park Panorama Evleri size göre bir proje olabilir…

Tuzlada yeni konut projeleri İçin; Web  sitemizi  http://tuzlaemlakci.com/ ziyaret edebilir yada 0216 494 0 900 den arayabilirsiniz.