TUZLA iSTASYON MAHALLESi SATILIK DAiRELER

57

TUZLA iSTASYON MAHALLESi SATILIK DAiRELER

TUZLA iSTASYON MAHALLESi SATILIK DAiRELER,Türkiye İş Bankası’nın iştiraklerinden olan İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı yani GYO, Tuzla’da tam 300 milyon dolar değerinde olan üç farklı proje gerçekleştirecek. Bu yatırımlardan ilki Tuzla Çınarlı Bahçe kiralık daire Konut Projesi’dir. İkinci proje ise İş Bankası’nın da ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilecek olan Teknoloji ve Operasyon Merkezi yer almaktadır. Tam beş bin kişiye istihdam sağlayacak olan bu merkezin bitişiğinde 5 yıldızlı bir otel, ofis ve de ticaret merkezinden oluşması planlanan üçüncü proje yer alacak. Bu proje tamamlanınca ortaya müthiş bir karma proje çıkmış olacak.

TUZLA iSTASYON MAHALLESi SATILIK DAiRELER’iN FiYATLARI

İş GYO, Tuzla’ya değer katan projeler  kuruluşlar arasında yer almayı hedefliyor. Tüm bu projelerin 3 yıllık bir süre içerisinde tamamlanması planlanıyor. İş GYO tarafından geliştirilen yeşil bina konseptine sahip karma projenin mimarisi ve tasarımı SOM ve Dizayn Grup imzasını taşımaktadır. Bilindiği gibi SOM, Skidmore, Owings ve Merill LLP oluşumlarını ifade etmektedir. Tüm bu oluşumların katkısı ile Tuzla’da çok önemli bir proje yükseliyor. Bu proje ile İstanbul’un Tuzla ilçesi bambaşka bir alanda merkez konumuna geçmiş olacak.

TUZLA iSTASYON MAHALLESi SATILIK DAiRELER HANGİLERİ?

Proje, Tuzla’da 65.680 m2’lik bir alan üzerinde yer alıyor. İş Bankası Teknoloji, eğitim ve yurt binaları, operasyon merkezi ile AVM, şehir oteli, ofisler ve rezidanslardan oluşacak olan bu karma proje tam olarak 300.000 metrekarelik bir inşaat alanına sahiptir. Oldukça modern bir görünüm sunan bu proje ile İş GYO Tuzla’ya daha da değer katıyor. Tuzla istasyon mahallesinde satılık daire,tuzla istasyon mahallesi satılık daire ilanlarımızı sitemizden inceleyebilir www.tuzlaemlakci.com yada arayabilirsiniz.0530 238 22 66 /0 216 494 0 900

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here