Tuzla Cami Mahallesinde satılık daire

217
Tuzla Cami Mahallesinde satılık daire
Tuzla Cami Mahallesinde satılık daire

Tuzla Cami Mahallesinde satılık daire

Tuzla Cami Mahallesinde satılık daire , gayrimenkul anlamında büyük projelerin başlatıldığı lokasyonda, çeşitli taleplere karşılık gelecek bir alternatif deryasına sahip. Cami Mahallesi, Tuzla’nın merkezî bölgeleri arasında yer alıyor.

Bir taraftan Tuzla Marina Bölgesi’ne komşu olan mahalle, diğer yandan İstasyon Mahallesi ile de oldukça yakın bir konumda. Alım-satım sürecinde çeşitli şirketlerin portföy desteği mevcut. Bu civarda konut arayışı içinde olan bireyler için çevresel avantajlar tetikleyici oluyor.

Tuzla cami mahallesinde satılık daireler

Tuzla Tren istasyonuna ulaşım şahsî araçlarla 5 dakika gibi kısa bir zaman diliminde sağlanabiliyor. Buna ek olarak, belediye binası, kaymakamlık gibi resmî dairelere de aynı şekilde erişim mümkün. Tuzla Cami Mahallesi’nden yürüme mesafesinde bulunan Marina ise, alışveriş üniteleriyle donatılmış bir sosyal alan olmasının yanı-sıra, çok büyük bir tekne limanı olarak da dikkat çekiyor. Tüm bu imkânlara kolay ve hızlı erişim olanağı sunan Tuzla Cami Mahallesi, kiralık ve satılık konut için ideal yerleşkelerden biri olarak oldukça rağbet görüyor.

istanbul tuzla cami mahallesi satılık daire

Tuzla Cami Mahallesi satılık  semt pazarı ve çeşitli alışveriş adresleri mevcut. Okul ve hastaneye yaya olarak erişim imkânı da bölgenin artan talep oranında etkili. Konut tipolojisine bakıldığında, geniş ve ferah daireler ile genç binalar çoğunluğu teşkil ediyor. Fiyatlar da piyasaya oranla makul seviyelerde. Yine de yapının imar planı, konumu ve ek özellikleri ile fiyat grafiği arasında doğrudan bir etkileşim olduğunu söylemek mümkün.

Tuzla cami mahallesi satılık daire

Tuzla Cami Mahallesinde satılık daire fiyatları, Tuzla İstasyon Mahallesi’ne, Neomarin AVM, Pendora AVM ve havaalanına olan yakınlıkla yükseliş gösterebiliyor. Ayrıca metrekare ve oda sayısı da fiyat indeksini etkileyen doneler arasında. Tuzla tüm mahalle ve semtleriyle son dönemin gözde beldelerinden biri.

Ulaşım ağı olarak çağın modern şehir anlayışını yansıtan ilçede, konforlu yaşam ve kentsel dönüşüm kriterleri de destekleyici bir gelişim sürecine işaret ediyor. Fiyatlar da bu istikamette daha da artış gösterecek gibi duruyor. Tuzla Metro durakları ,Tuzla Teknopark, Tuzla marina ve üniversitelerle bilişim merkezi statüsüne kavuşan bölge için, 2020 yılına kadar değer artışı yüksek bir seviyede öngörülüyor.

Cami mahallesi satılık daire Tuzla İstanbul

Tuzla Cami Mahallesinde satılık daire fiyatları, 2+1 ve 3+1 daireler için en düşük fiyat 160.000 TL. Oda sayısı 2-3 olup, metrekare olarak 125 ve üzeri dairelerde bu fiyat 450.000 TL gibi bir alt limitte seyrediyor.

Konut çeşitliliği bakımından karşılaştığımız bu alternatif örgü, fiyat aralığında da karşımıza çıkıyor. Bölgede villa ve müstakil yaşam alanları için çok daha yüksek rakamlardan bahsetmek mümkün. Özetle vasati fiyat çizelgesi 300.000 TL ila 1 milyon TL arasında değişken bir karaktere sahip.

ETİKET;

Tuzla Cami Mahallesi Satılık Daire, Tuzla Cami Mahallesi Satılık  Daireler, Tuzla Cami Mahallesi Satılık 3+1 Daire , Tuzla Cami Mahallesi Satılık 2+1 Daire,Tuzla Cami Mahallesi Satılık Dubleks Daire

Tuzlada yeni konut projeleri İçin; Web  sitemizi  http://tuzlaemlakci.com/ ziyaret edebilir yada 0216 494 0 900 den arayabilirsiniz.