TUZLA BEGONVİL EVLERİ KİRALIK DAİRE

55
TUZLA BEGONVİL EVLERİ KİRALIK DAİRE
TUZLA BEGONVİL EVLERİ KİRALIK DAİRE

TUZLA BEGONVİL EVLERİ KİRALIK DAİRE

Tuzla Begonvil Evleri Kiralık Daire ,deniz kıyısında şirin bir bölge olması dolayısıyla oldukça beğenilir. Son yıllarda İstanbul’un Tuzla yönünde geliştiğini biliyoruz. Bu bölgede bulunan pek çok imar alanı da inşaat firmalarının proje alanlarına dönüşmeye başladı.

Tuzla ve çevresinde yoğun bir inşaat atağı bulunmakta. Pek çok firma, birbirinden güzel projeleri ile insanları bu bölgeye davet ediyor. Konut projelerini hem oturum için hem de yatırım için büyük bir fırsat olarak görmek mümkün. İşte şimdi bu projelerin birinden bahsedeceğiz. Tuzla Serender Evleri Projesi, Tuzla’ya yepyeni bir yaşamın mümkün olduğu bir ortam getiriyor.

TUZLA BEGONVİL EVLERİ KİRALIK DAİRE FİYATLARI

Bu proje ile Tuzla’nın çehresi bambaşka bir görünüm kazanıyor. Tuzla Begonvil Evleri Projesi, 5 blok ve 120 adetten oluşan bağımsız bölümlere sahip. Proje kapsamında 1+1, 2+1 ile 3+1 ve 4+2 yapısında olan dublex daireler mevcuttur. Bu dairelerin çevresi de tabi farklı bir şekilde dizayn edilmiştir. Proje kapsamında yer alan dairelerin en küçüğü 59 m2’lik bir alana sahiptir. Dairelerin alanları 190 m2’ye kadar çıkmaktadır.

TUZLA BEGONVİL EVLERİ KİRALIK DAİRE FİYATLARI NEDİR?

Tuzla Serender Evleri Projesi’nde fitness center, kapalı yüzme havuzu, sauna, çocuk oyun alanları, süs havuzları, kapalı otopark, yürüyüş parkurları, 7/24 kapalı devre kamera sistemleri ve de güler yüzlü ve içten güvenlik personelleri bulunmaktadır. Bu proje kapsamında insanların tüm ihtiyaçları düşünülmüş.Tuzla Serender Evleri Projesi ile konfor, huzur ve rahatlığa ulaşmak mümkün.

Web sitemizi  https://tuzlasatilikdaire.com/ ziyaret edebilir yada 0216 494 0 900 den arayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here