Postane Mahallesi acil satılık

221
Postane mahallesi acil satılık
Postane mahallesi acil satılık

Tuzla Postane Mahallesi acil satılık

Postane Mahallesi acil satılık daire, konut, iş yeri vb. yapı arayanlar için bölgenin kısa tanımına ve fiyat aralığına değinmek gerekiyor. Postane Mahallesi, Tuzla’nın elit semtlerinden biri. Semtte alternatif konut projeleri yer alıyor.

Lokasyon olarak; ilçenin diğer nitelikli mahalleleriyle sınır komşusu. İlçenin denize doğru uzanan burnunu teşkil eden ”postane Mahallesi acil satılık” , iç kesimde Yayla ve Cami mahalleleriyle sınır birliği oluşturuyor. Bulunduğu konum itibariyle semtte Deniz Harp Okulu ve İTÜ Denizcilik Fakültesi’ne de ev sahipliği yapıyor.

Postane Mahallesi acil satılık daire

Cami Mahallesi’yle birlikte yeni yapılan Marina projesinin etkilerini yaşayan semt, birçok açıdan avantajlı bir yaşam alanı.Semtin en avantajları yönlerinden biri de ulaşım ağının oldukça geniş olması. Hem ilçe merkezine hem de Anadolu Yakası’nın en işlek ilçelerine ulaşım olanağı mevcut.

Tuzla-Kartal metrosu da bölgeye ulaşımda tercih edilebilecek seçenekler arasında. Kadıköy’e ulaşımda da çeşitli toplu taşıma imkânları bulunuyor. Tepeören, Bostancı gibi çeşitli bölgelere de tek vasıtayla erişim sağlanabiliyor. Kişisel taşıtlarla ulaşımda ise hem farklı ilçelere hem de havalimanına bağlantı yolları kolaylık sağlıyor.

Postane Mahallesi acil satılık Tuzla

Hem bahsi geçen bölgeden hem de herhangi bir lokasyondan ev satın alırken bazı huşular ön planda tutulmalı. Özellikle ulaşım ve sağlık kurumlarına yakınlık gibi faktörler oldukça önemli. Ayrıca iş hayatınıza ve eğitim gören hâne bireylerine göre de rahat bir ulaşım olanağı bulunmalı.

Postane Mahallesi acil satılık bu tip gereksinimler için merkez bölgelerden biri. Deniz semti olması da dikkate alınacak niteliklerden biri. Sahil yaşamının özelliklerini taşıyan bölgede, aynı zamanda yeşil alan oranı da oldukça yeterli.

Yeni bir dönüşüm ve gelişim geçiren Tuzla’nın tamamı için avantajlı bir nitelikten bahsedilebilir. Özellikle yatırım amaçlı konut alımları için 2018 itibariyle en kârlı ilçelerden biri.

Postane Mahallesi Acil Satılık daire Fiyatları

Postane Mahallesi acil satılık fiyatları için güncel bazı bilgiler verilebilir. Şu an mahallede acil satılık kapsamında tercih edilebilecek konutlar bulunuyor. Bunlar mal sahipleri tarafından ihtiyaçtan ve ticarî sebeplerden daha makul rakamlara tekabül ediyor.

Bölgede 500 bin TL’ye acil satılık havuzlu villadan, 250 bin TL’ye 2+1 site dairesi bulunuyor. 3+1 acil satılıklarda da yine 260 bin TL’den başlayan bir fiyatlandırma mevcut. Yatırımcıya yönelik avantajlar arasında; 1+1 konseptli 60-70 metrekare konutlar da bulunuyor. Bu tip yapılar için yine 250 ila 300 bin alt limitte bir satış değeri göze çarpıyor.

Postane Mahallesi Acil Satılık Daireler tuzla

Postane Mahallesi acil satılık daire arayanlar için oldukça çeşitli alternatifler mevcut. Bölgede çok sayıda konut projesinin yer alması, satılık olanaklarında da artışa sebep oluyor.

Özellikle mevsimsel olarak acil elden çıkartmak isteyen mal sahipleri, daha makul rakamlar talep ediyor. Yaza doğru fiyatlarda da daha yüksek bir taban fiyattan söz edilecek gibi.

Tuzlada yeni konut projeleri İçin; Web  sitemizi  http://tuzlaemlakci.com/ ziyaret edebilir yada 0216 494 0 900 den arayabilirsiniz.