Port Life Tuzla

509
Port life Tuzla
Port life Tuzla

Port Life Tuzla

Port Life Tuzla ,Özdemir İnşaat imzası taşıyan Port Life Tuzla projesi Evliya Çelebi bölgesine konfor ve kaliteyi getiriyor. 1980 yılından beri yaşam alanı üreten firma bugüne kadar sayısız projelerde rol oynamıştır.

Özdemir İnşaat, bir önceki projelerini Kartal ve Pendik bölgelerinde imşa etmişti. Kartal Sahil Rezidans, Dört İnci Sitesi, Pendik Prestij Park projeleri firmanın referansları arasındadır.

Port Life Tuzla Satılık Daire

Tuzla Evliya Çelebi Mahallesi sınırları içerisinde hayata geçirilen proje, 9000 metrekare inşaat alanına sahiptir. Toplam 3 bloktan meydana gelen site projesinde 184 adet daire yer almaktadır.

Bir kentsel dönüşüm projesi olan Port Life Tuzla’da az katlı bir mimari hakimdir.  Bloklar 5 katlı olup, her aileye uygun bir yaşam alanı sunabilmek için, alternatif daire seçenekleri bulunmaktadır. Projede 5 farklı tipte daire bulunmaktadır. Bunlar; 2+1, 3+1, 2+2 dubleks, 3+2 dubleks ve 4+2 dubleks daire seçenekleridir.

Port Life Tuzla Kiralık Daire 

Depreme dayanıklı olarak inşa edilen projede, her daireye ayrı otopark alanı ayrılmıştır. Aynı zamanda özel güvenlik ekipleri tarafından, kamera sistemi ile proje alanları ve giriş çıkışların kontrol edilmesi planlanmıştır.

Port Life Tuzla ,Tual modern mimarisinin yanı sıra, doğal yaşam konsepti ile hayata değer katacak çok özel bir yaşam projesidir. Port Life Tuzla projesi içinde meyve bahçesi ve çocuklarınızın özgürce oyun oynayabileceği çocuk oyun parkı alanları yer almaktadır.

PORT LİFE TUZLA ‘DA HUZURLU BİR YAŞAM

Üstelik bahçedeki ağaçlardan meyvenizi dalından kopararak yeme keyfine varabilir,  aradığınız doğal ve huzurlu yaşam alanına bu proje ile sahip olabilirsiniz. Gündüzleri sosyal yaşam alanlarında dilediğiniz kadar vakit geçirebilir, akşamları balkonunuzda sevdiklerinizle gün batımı keyfini çıkarabilirsiniz.

Kamelya ve dinlenme alanları, geniş peyzaj alanları, süs havuzu, açık ve kapalı spor alanları, yüzme havuzu projenin ayrıcalıklı sosyal donatılarındandır.

İSTANBUL’UN ANADOLU’YA AÇILAN KAPISI

Port Life Tuzla projesi, Tuzla Marina’nın yanı başında bir yaşam sunan özelliğiyle her geçen gün değerlenen bir konuma sahiptir. Anadolu Yakası’nın yatırım güneşi Tuzla’da projelendirilen Port Life projesi, Havaray, liman, havalimanı ve marinaya yakınlığıyla mükemmel bir yatırım fırsatı sunuyor.

Aynı zamanda Tuzla kiralık daire, TEM Otoyoluna ve E 5 Karayoluna da oldukça yakın mesafede yer almaktadır. Türkiye’nin 3. büyük marinası, ve metro istasyonuna yürüyüş mesafesine bulunan projeye,  komşu konumda 400 yataklı Tuzla Devlet Hastanesi inşa ediliyor.

 

HEMEN TAŞINMAK İSTEYENLERE

Port Life Tuzla  projesinde yaşam başlamıştır. Hemen taşınabilecekleri bir ev sahibi olmak isteyenler çok uygun bir proje.

PROJE ÖDEME SEÇENEKLERİ

Kira gelirinin eşyasız 1.500 TL eşyalı 1700 TL’nin üzerinde olan konutlara peşin ödemelerde yüzde 10 oranında indirim uygulanmaktadır. Aynı zamanda Port Life projesinde yüzde 50 peşinatla firma bünyesinde vade imkanı da sunuluyor. Ayrıca yüzde 40 peşinatla banka kredisi kullanılabiliyor.

PortLife Tuzla projesindeki en düşük daire fiyatı 329 bin TL’ den başlamaktadır. Projedeki en pahalı daire ise 900 bin TL ‘den alıcı buluyor.

 

Proje Özellikleri

Proje adı:

PortLife Tuzla İstanbul Anadolu / Tuzla

Site Özellikleri

 •  Açık yüzme havuzu
 •  Çocuk oyun alanları
 •  Güvenlik
 •  Kameralı güvenlik
 •  Kapalı otopark
 •  Güneşlenme terası

Bina Özellikleri

 •  Asansör

Konut Özellikleri

 •  Merkezi ısıtma
 •  Isı pay ölçer

İnşaat Teknikleri

 •  Yapı denetimi yapılmış
 •  Zemin etüdü yapılmış
 •  Yalıtım yönetmeliğine uygun

 

İletişim Bilgileri

İl / İlçe: İstanbul Anadolu / Tuzla
Proje Bilgileri

Yapımcı Firma:  Özdemir İnşaat

Proje Tipi:  Daire
Konut Sayısı:  184
Arsa Alanı: 9000 m2
Konut Tipleri:  2+1 ve 3+1
Metrekare Alanı:  65 – 282 m2
Teslim Tarihi: Haziran 2016
Proje Etiketleri: Port Life Tuzla , Tuzla Evliya Çelebi, Tuzla Satılık Daireler, Tuzla Yeni Projeler

Tuzlada Uygun Kiralık Daireler için web sitelerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Tuzlada Uygun Kiralık Daireler ,Tuzlada Uygun Satılık Daireler için arayabilir örnek dairelerimizi görmek için randevu talep edebilirsiniz.Concept Gayrimenkul 0216 494 0 900 /0530 238 22 66

 • Bu yazının tüm hakları CONCEPT GAYRİMENKUL DANIŞMANLIK ’a aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır.
 • Tuzlada yeni konut projeleri İçin; Web  sitemizi  http://tuzlaemlakci.com/ ziyaret edebilir yada 0216 494 0 900 den arayabilirsiniz.