Kiralık daireler Tuzla

317
kiralik daireler tuzla
kiralik daireler tuzla

Kiralık daireler Tuzla

Kiralık daireler Tuzla, yıl sonuna doğru düşen konut fiyatlarıyla ilgi odağı olmuş durumda. Bugün kiralık konut arayışlarında sıklıkla rağbet göre Tuzla, site ve alternatif konut tipleriyle dikkat çekiyor. İlçe doğal bir yaşam alanı olmanın yanı sıra, gelişen bir sosyal karakter de sergiliyor.

Merkez bölgelerde eğitim, sağlık ve sosyal aktivite alanları mevcut. Ulaşım açısından da Tuzla sâkinleri için oldukça ideal bir yaşam alanı olduğu söylenebilir. Bölgede kiralık konut arayışlarında tercih edilecek semtler;

• İstasyon Mahallesi
• Orhanlı Mahallesi
• Cami Mahallesi
• Aydınlı Mahallesi
• İçmeler Mahallesi
• Postane Mahallesi

Kiralık daireler Tuzla’da

Bu semtlerde yeni konut oluşumları ve kentsel dönüşüm kriterlerine uygun sıfır konutları bulunuyor. Ayrıca iş gücü ve yaşamsal nitelikler açısından da sınıflandırmak mümkün. Sanayi bölgesi olarak Orhanlı Mahallesi tercih edilebilir.

Tuzla Orhanlı TOKİ konutlarının yerleşmesiyle, yaşam düzeyinde de bariz bir artış sağlandı. Ayrıca Marina Via Port’un konumlandırıldığı bölge, Tuzla sahilde kiralık daireler de tercih edilen kısımlarıdır. Cami, Postane ve İstasyon Mahalleleri bu bölgenin etkisinde bulunuyor. Daha hareketli ve sosyal bir yaşam için Marina ve çevresi düşünülebilir. Tabi fiyatlar da bölgesel olarak bir grafik sergiliyor.

Kiralık daireler Tuzla İstanbul

Kiralık daireler Tuzla da fiyatlar, ulaşım, sağlık ve eğitim olanaklarının artmasıyla belli bir yükselme gösterdi. Emlak sektörünün bu bölgeye kayması ve toplu konut projeleri için büyük bir potansiyele sahip olmasında bunda etkili. Bugün Tuzla’da devam eden pek çok konut projesinin yanı sıra, Ataşehir Hâlinin de bölgede imar faaliyetleri devam ediyor.

Tuzla hâlbinası dünya standartlarında bir projeye sahip. Bölgede sadece ticari hareketliliği değil yaşamsal niteliği de arttıracak. Çevresindeki yapılarda da değer artışı ön görülüyor. Kiralık konut fiyatları bundan bir miktar etkilenirken, satılık konutlarda bu etki çok daha hissedilir bir hâl alıyor.

Kiralık daireler Tuzla fiyatları

Bölgede kiralık daireler; 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 gibi geniş bir alternatife sahip. Site oluşumları Tuzla’nın karakterini en iyi yansıtan yaşam alanları. Ayrıca birçok sitenin son yıllarda tamamlanmış olması, bölgenin modern yaşam kriterlerine uygunluğunu açıklıyor.

Kiralık daireler Tuzla daki  konutlarda güvenlik ve enerji tüketimi gibi başlıca gereksinimler ön planda tutulmuş. Ayrıca bahçe ve dinlenme alanları spor kompleksleri vb. sosyal mekânlarda düşünülmüş.

Kiralık daireler Tuzlada hangi mahallede uygundur?

Kiralık daireler Tuzla” ‘da en düşük kira bedeli olarak 800 TL alt taban. Fakat bu tip yapılar genellikle stüdyo daireler ve eski binalar. Marina çevresinde alt taban 1400 TL olarak göze çarpıyor. Konut niteliği arttıkça aynı bölgede çok daha fahiş fiyatlardan da bahsetmek mümkün.

Kısacası nasıl bir konut aradığınız ve tercih edeceğiniz bölge, bütçe planlaması açısından oldukça önemli. Bölge genelinde her tip kiracıya uygun bir yapı bulunuyor.

Kiralık daireler Tuzlada istasyon mahallesi

Kiralık daireler Tuzla da Müstakil konutlar, lüks villalar, site konutları gibi geniş bir yelpazeden söz edilebilir. Metrekare bazında genişleyen yapılarda da fiyatlar artış gösteriyor. Oda sayısı ve çevresel ulaşım olanakları da yine kira bedeline en bariz etkiyi sağlıyor.

Tuzlada yeni konut projeleri İçin; Web  sitemizi  http://tuzlaemlakci.com/ ziyaret edebilir yada 0216 494 0 900 den arayabilirsiniz.