İstasyon Mahallesi acil satılık

270
istasyon mahallesi acil satılık
istasyon mahallesi acil satılık

İstasyon Mahallesi acil satılık

İstasyon Mahallesi acil satılık daire ve konutlar, sahibinden ve emlak şirketleri aracılığıyla sahiplerini bekliyor. Tuzla’nın en gözde yerleşim bölgelerinden olan İstasyon Mahallesi, yatırımlık ve iskân amaçlı çeşitli konut projeleriyle birey ve kurumlara hitap ediyor.

İstasyon mahallesi acil satılık” seçenekleri daha uygun fiyatlarla ve daha hızlı bir satın alım süreciyle sıklıkla tercih edilen bir yöntem. Mal sahipleri tarafından değerinden daha aşağı bir rakama satılan konutlarda genellikle bireysel gereksinimler birincil etken.

Bazı durumlarda bu süreç alıcılar için birtakım ön yargılar da yaratıyor. Öncelikle satın alacağınız konut üzerinde kapsamlı bir araştırma ve bilgi toplama deneyimi yaratmalısınız. Ayrıca konut alımlarında sıfır ve ikinci el kullanımlı olup olmadığı da önemli bir faktör.

İstasyon Mahallesi acil satılık dairelere ulaşım ve yaşam koşulları nasıl?

Gelişen ve modern yaşam gereksinimlerini karşılayan yerleşim alanlarında daha güncel olanaklar mevcuttur. Tuzla da bu kapsamda yer alan ilçelerden. İstanbul’un kentsel dokusundan geri kalmamakla birlikte, doğal karakterini de muhafaza eden bir bölge.

İstasyon Mahallesi acil satılık ; Viaport Marina’ya ve sahil kesimine komşu bir lokasyon. Bu sayede semt dokusuna çevre olanaklar da ekleniyor. Tren istasyonunun bölgeye transferi, insan giriş-çıkış oranını arttırıken ticarî yapılanmaya da bir nitelik kazandırdı.

Tuzla İstasyon mahallesi acil satılık  daire çevresinde müşteri potansiyelini hedef alan farklı oluşumlar meydana geldi. Bu çevrede mimarî karaktere de önem veren inşaat sektörü, daha kreatif bir yaşam alanı yaratılmasında katkı sağladı.

Alt yapısı yenilenen ve toplu taşıma ağı genişletilen bölge, konut satın alımları açısından da kârlı bölgeler arasında yer alıyor.

İstasyon Mahallesi Acil Satılık Konut

İstasyon Mahallesi acil satılık konut arayanlar, öncelikle bireysel kriterleri belirlemek durumunda. Bölgede yeni konut projeleri, site yapıları ve lüks yaşam alanları kadar geleneksel apartman daireleri de mevcut.

Tuzla Merkez ve sahil kesimine yaklaştıkça fiyatlarda da bir miktar artış gözleniyor. Burada bütçe hesaplaması da oldukça önemli. Hem internette hem de bölgedeki emlak kuruluşlarında satılık konut seçenekleri bir hayli fazla. Acil satılık kategorisinde ise daha elimine edilmiş olanaklar bulunuyor.

Tuzla İstasyon Mahallesi acil satılık konut fiyatları ne kadar?

2+1 dairelerde 80 – 100 metrekare arası olanaklar asgarî 270 bin TL civarından başlıyor. Dairenin niteliğine göre fiyatlar yükseliyor. Şu an güncel piyasada 300 bin TL üzerinde bir alt limitten bahsetmek mümkün. 3oda 1 salon kurgusunda fiyatlar 450 bin TL’ye kadar artış gösterebiliyor.

Bu sınırdan sonra artan oda sayısı, çevresel koşullar ve binanın yaşı gibi değişkenlerle fiyatlar kademe kademe artış gösteriyor. Bölgede en yüksek satılık konut fiyatı ise 3+2, 5+2 ve 4+1’lerde karşımıza çıkıyor. Bu mimarî örgüde daire fiyatları 1 milyon ila 2 milyon TL arasında seyrediyor.

İstasyon Mahallesi Acil Satılık Daireler

İstasyon Mahallesi acil satılık daire; özellikle gelecek dönemde kâr etmek isteyen birey ve kurumlar için iştah kabartıcı. Bugün genel konut fiyatlarındaki dalgalanmalara paralel bir seyir izleyen mahalle, gelecek birkaç yıl içerisinde çok daha değerlenecek.

Bu da bölgeden yatırımlık satın alımlarda yüksek bir kazanç vadediyor.Tuzla  Metro durağı çalışmaları, konut projeleri, alt yapı iyileştirmeleri ile İstasyon Mahallesi ve tüm Tuzla için pozitif bir süreç başlamış durumda.

İstasyon Mahallesi acil satılık ilanları

Bölgeden konut satın almak isteyenler için 2018 sonu ve 2019 başı verimli bir süreç. Enflasyondaki gerileme ile konut kredilerinde de belli bir düşüş bekleniyor. Özel sektör ve devlet konut kredilerinden faydalanarak bu satın alım sürecini daha kolay bir hâle getirebilirsiniz.

Tuzlada yeni konut projeleri İçin; Web  sitemizi  http://tuzlaemlakci.com/ ziyaret edebilir yada 0216 494 0 900 den arayabilirsiniz.