istanbul tuzlada yeni konut projeleri

367
yeni konut projeleri tuzlal istanbul
tuzlada yeni konut projeleri

istanbul tuzlada yeni konut projeleri

istanbul tuzlada yeni konut projeleri ; İnşaat sektörü her geçen gün daha da büyüyor ve gelişiyor. Hele ki söz konusu İstanbul olunca inşaat sektörü devasa bir görünüme bürünüyor. İstanbul’un inşaat açısından önem arz eden konumlarından birisi de Tuzla…

Öyle ki yakın geçmişte olduğu gibi günümüzde de birçok Tuzla konut projesi görüyoruz. Bu konut projelerinin bazıları küçük çaplı iken bazıları çok daha kapsamlı. Şimdi bu önemli projelerden (Tuzla konut projeleri) bazılarına ayrıntılı bir şekilde göz atalım ve Tuzla konut projelerinden herhangi biri vesilesi ile ev alacak insanların yoluna da ışık tutalım.

istanbul Tuzlada yeni konut proleri CORDELLA TUZLA

Tuzla konut projeleri arasında bilinirliği yüksek projelerden birisi de CordellaTuzla… Kayıhan Yapı isimli inşaat firmasının geliştiriciliğini üstlendiği proje, 2013 yılının 3. çeyreğinde yapılmaya ya da bir başka deyişle inşa edilmeye başlanmış. Proje, başlangıç tarihinden yaklaşık 2 yıl sonra yani Ekim 2015 tarihinde tamamıyla sona erdi.

Cordella Tuzla isimli proje, 10 bin 420 metrekarelik büyük bir alanın üzerine inşa edilmiş prestijli bir Tuzla konut projesi… Bu proje kapsamında Tuzla; A, B ve C isimli üç adet bloğun içerdiği 212 adet apartman dairesine kavuşmuştur. Bu 212 dairenin bazısı 1+1 bazısı 2+1 ve bazıları da 3+1 dairelerdir. Aynı zamanda üç blokluk site; spor salonları, çocuklar için oyun alanları, saunalar ve tuzla yüzme havuzları ile de zenginleştirilmiştir. 70 ila 203 metrekare arasında değişkenlik gösteren birbirinden değerli evler, bahsi geçen Tuzla konut projesi kapsamında satışta sizleri beklemektedir.

istanbul tuzlada yeni konut projeleri hangi semtinde?

LOKUM EVLER

Tuzla’da devam eden güncel konut projeleri arasında sayılabilecek çiçeği burnunda bir proje: Lokum Evler… Lokum Evler isimli konut projesi, geliştiricisi olan Metropolist Yapı ve DKY İnşaat isimli şirketler tarafından Mayıs 2014 tarihinde başlatıldı. Bu başlangıçtan 4 sene sonra yani Haziran 2018 tarihinde artık proje yavaş yavaş bitimine hazırlanıyordu. Proje tamamen son bulduğunda Tuzla 7 bloğun içerdiği 742 apartman dairesine kavuşacak.

Bu apartman daireleri tuzla 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak kendi içinde gruplansa da her biri Tuzla’da ucuz daire arayanlar için birer fırsat. Zira Tuzla konut projeleri incelenecek olursa yeni biten evlerin çok fahiş fiyatlarla satışa sunulabildiği görülüyor. Böylesi bir piyasa içerisinde 213 bin TL ile 490 bin TL arasında değişkenlik gösteren fiyatlarıyla Lokum Evler, tuzlada ucuz daire kapsamına girmektedir. Altmış dört metrekareden yüz elli dört metrekareye kadar varan fiyatları ile Lokum Evler, tuzla konut projeleri içerisinde en hesaplı duran projelerden sadece biri…

istanbul tuzlada yeni konut projeleri ‘nin Fiyatları nedir?

CORNER CITY

Tuzla’da ev mi almak istiyorsunuz? tuzla satılık daire yazarak doğru evi mi bulmaya çalışıyorsunuz? Aradığınız çözüm “Corner City” projesi olabilir. Tuzla konut projeleri kapsamında 2014 yılının şubat ayında başlayıp 2015 yılının haziran ayında tamamıyla sona eren proje kapsamında 42 konutun bulunduğu 3 adet blok inşa edildi.

Akbulut Konut Üretim isimli inşaat firmasının geliştiriciliğinde Tuzla Belediyesi konut projesi kapsamında tasarlanan ve hayata geçirilen Corner City isimli proje tamamlandığı günden bu yana gösterdiği 0’luk değer artışıyla da topraktan daire satışı kapsamında ev sahibi olanları sevindirmiştir. Zira bu proje kapsamında topraktan daire satışı yöntemiyle ev sahibi olan insanlar önemli bir maddi kazanç elde ettiler.

Proje kapsamında inşa edilen 42 adet dairenin alanları incelenecek olursa 59 ila 180 metrekare arasında değişkenlik göreceğiz. Bu değişkenlik haliyle de fiyatlara da yansıyor. Bu proje kapsamında inşa edilen evler, 380 bin ila 675 bin TL arasındaki fiyatlar ile alıcılarını bekliyor…

Tuzyap Konut Projeleri

Gün geçmiyor ki yeni bir Tuzla konut projesi yürürlüğe girmesin. İstanbul’un konutlar için vazgeçilmez konumlarından birisi olan Tuzla’da geçmişte hayata geçmiş ve tamamlanmış birçok konut projesi bulunmakta. Bu tamamlanmış projelerin içerdikleri evlerin birçoğu tuzlada ucuz ev, tuzla daire satışı gibi aramalar kapsamında sahiplerine kavuşuyor. Bunların yanı sıra İstanbul Tuzla’da güncel devam eden konut projeleri de mevcut.

Bu projelerin bir kısmı belediye tarafından desteklendiği için Tuzla Belediyesi konut projeleri kapsamında yer almakta. Kimi projeler ise tamamen özel geliştirici firmalar aracılığı ile devam etmekte. Şimdi gelin Tuzla konut projelerinden ön plana çıkan birkaç tanesini ayrıntılı bir şekilde inceleyelim ve projelerin özelliklerine ayrıntılı bir şekilde bakalım.

istanbul tuzlada yeni konut projeleri’ni Güvenlimidir?

AKPA YAŞAM SİTESİ

Tuzla konut projeleri incelendiğinde tamamen tamamlanmış projelerin içerisinde önemli bir yere sahip olanlardan birisi de Akpa Yaşam Sitesi… Projenin yüklenici firması tahmin de edilebileceği üzere Akpa İnşaat… İlgili yüklenici firma tarafından 2014 yılının ocak ayında başlayan proje, 2015 yılının eylül ayında tamamıyla bitmiştir. Proje kapsamında Tuzla 24 adet 2+1 apartman dairesi kazanmıştır.

2014 ile 2015 yılı arasında topraktan daire satışı kapsamında bu 24 daireden birini satın alan ev sahipleri projenin g oranda değerlenmesi sayesinde önemli bir maddi kazanç elde etmişlerdir.

Tümü 124 metrekare genişliğinde olan apartman daireleri 375 bin TL ile 395 bin TL arasında şekillenen fiyatları ile alıcılarını bekliyor…

VIVA TERRA

Tuzla konut projeleri incelendiği zaman yakın geçmişte biten iddialı konut projelerinden bir diğerinin de Viva Terra isimli konut projesi olduğu görülecektir. Yüklenici firma olan Demirliler İnşaat isimli şirket tarafından 2014 yılının 3. çeyreğinde başlatılan proje, 2017 yılının ortasında tamamlanmıştır. Proje kapsamında Tuzla’da 3 blok ve bu blokların içerdiği 93 adet konut inşa edilmiştir. Tüm bunların yanı sıra 16 adet dükkân da proje kapsamında inşa edilmiştir.

istanbul tuzlada yeni konut projeleri ,İnşa edilen 93 konutun bazıları 3+1 iken bazıları 2+1 bazıları ise 1+1 tipindedir. İnşa edilen tuzla apartman dairelerinin farklı farklı özelliklere sahip oluşu dairelerin metrekarelerine de yansımıştır.

Öyle ki, proje kapsamında inşa edilen 93 adet apartman dairesinin en küçüğü 66 metrekare iken en genişi ise 170 metrekaredir. Beş bin beş yüz metrekare gibi bir alanın üzerine inşa edilen proje kapsamında üretilen evlerin fiyatları da tıpkı tipleri ve metrekareleri gibi çeşitlilik gösteriyor olsa da kesin sınırlarla çizilmiş bir fiyat bilgisi bulunmamaktadır. Ancak gönül rahatlığı içerisinde söylenebilir ki tuzlada uygun ev konulu arama yapan biriyseniz Viva Terra kapsamında inşa edilen evlere mutlaka bakmalısınız.

istanbul tuzlada yeni konut projelerin’ de Kullanılan malzeme kaliteleri nedir?

YAYLA PARK EVLERİ

Tuzla konut projeleri konusunda bilgi sahibi biriyseniz tamamıyla sona ermiş projeler arasında popüler olanlardan bir tanesinin de Yayla Park Evleri isimli proje olduğunu biliyorsunuzdur mutlaka. 2014 yılının ekim ayında başlayan proje tamı tamına 2 sene sonra ya da bir başka deyişle 2016 yılının ekim ayında tamamlanmıştır.

Yüklenici firma Bayramoğlu İnşaat aracılığı ile geliştirilen Tuzla Park Evleri, 5 blok ve bu blokların içerisinde 126 adet apartman dairesi içermektedir. Proje kapsamında inşa edilen 126 adet konutun içerisinde 1+1, 2+1 ve 3+1 tipte apartman daireleri bulunmaktadır. Bu dairelerin metrekareleri incelenecek olursa ev genişlikleri 80 ila 145 metrekare arasında değişiyor.

Toplamda 4900 metrekarelik bir arazi üzerine tasarlanan Yayla Park Evleri tüm bu özelliklerin yanı sıra ev sahipleri için tamamen ücretsiz ve kapalı bir araç otoparkı da içermektedir. Siz de hiç vakit kaybetmeden bu projeye göz atabilirsiniz…

Dünyanın ve ülkemiz Türkiye’ni nüfusu her geçen yıl artıyor. Artan nüfus doğal olarak beraberinde artan bir barınma ihtiyacı getiriyor. Tüm bu ihtiyaçlara paralel olarak dünya üzerinde ve aynı şekilde ülkemiz Türkiye’de sürekli yeni konut projeleri yürürlüğe giriyor. Yürürlüğe giren konut projeleri de demişken lafı mutlaka ülkemizin kalbi İstanbul’a getirmek lazım.

Zira ülkemizin en büyük popülasyonunu içerisinde barındıran İstanbul’da artan barınma ihtiyacı dolayısıyla sürekli yeni konut projeleri yürürlüğü giriyor. Bu yazımızda da İstanbul’un konut projeleri açısından önem arz eden bir konumunda, yani Tuzla’da yürürlüğe giren konut projelerine göz atacağız. Hiç vakit kaybetmeden tuzla konut projeleri kapsamında yürürlüğe girmiş birkaç projeyi ayrıntıları ile inceleyelim.

istanbul tuzlada yeni konut projeleri merkeze yakın mı?

TUZLA PORT

Tuzla konut projeleri kapsamında yürürlüğe giren ve çok yakın bir geçmişte tamamlanan çiçeği burnunda tuzla konut projesi Tuzla Port Kiralık daire . Tuzlada güncel devam eden bir konut projesi olmaktan yakın zamanda çıktı ve tuzla satılık daire kapsamında satış evresine girdi.

Geliştirici firmaları Trc İnşaat ve TURK MALL olan Tuzla Port, 2016 yılının nisan ayında başladı ve bu tarihten 2 yıl sonra yani 2018 yılının mayıs ayında sona erdi. Bahsi geçen tuzla konut projesi kapsamında, 214 tane apartman dairesi ve 72 adet ticari alan inşa edildi. İnşa edilen 214 adet daire incelenecek olursa dairelerin metrekare aralıklarının 103 metrekareden 306 metrekareye kadar değişkenlik gösterdiği görülür.

Bu da demek oluyor ki; Tuzla konut projeleri arasında popüler olan Tuzla Port, her bütçeye ve her aileye göre daire barındıran bir proje… Topraktan daire satışı kapsamında proje halinde iken Tuzla Port projesinden ev alan insanlar, döviz kurları ve konut piyasaları düşünüldüğü zaman gayet güzel bir yatırım yapmış oldular.

Öyle ki Tuzla Port kapsamında satılan evlerin fiyatları incelendiğinde en ucuz dairelerin 599 bin TL olduğu görülür. Bu fiyatlar evin tipine, cephesine ve metrekaresine göre artış göstermektedir. Fiyatların üst noktası olarak da 2 milyon 150 bin TL fiyatı işaret edilmektedir. Tuzla konut projeleri kapsamında lüks bir evin sahibi olmak istiyorsanız, Tuzla Port sizleri bekliyor.

istanbul tuzlada yeni konut projeleri ödeme seçenekleri nelerdir?

YAYLA PARK PLUS EVLERİ

Tuzla’da güncel devam eden konut projeleri incelendiği zaman göze çarpan tuzla konut projelerinden bir tanesi de Yayla Park Plus Evleri isimli projedir. Yayla Park Plus Evleri isimli Tuzla konut projesi 2018 yılının eylül ayından tamamlanacaktır (geliştirici şirket tarafından planlanan tarih budur). İnşasına 2016 yılının temmuz ayında başlanan Yayla Park Plus Evleri projesi kapsamında tuzla satılık daire ilanları içerisinde 186 adet konut daha eklenecek. Proje kapsamında inşa edilecek 186 apartman dairesi, 5 adet bloğun içinde bulunacak.

istanbul tuzlada yeni konut projeleri ‘nin daireleri kaç odalıdır?

istanbul tuzlada yeni konut projeleri ;Tuzla Daireler oda sayısı olarak 3 şekilde (1+1, 2+1 ve 3+1) olarak kategorize olacak. Geliştiriciliğini Bayramoğlu Yapı isimli inşaat şirketinin üstlendiği bu önemli proje kapsamında inşa edilen ve edilecek apartman dairelerinin metrekare aralıklarına bakılacak olursa en dar apartman dairesi 60 metrekare iken en geniş apartman dairesi 138 metrekare genişliğe sahip olacak. Bir artı bir (1+1) dairelerin metrekare aralıkları 60 ila 120 metrekare arasında değişiyor ancak sadece 60 metrekare olan 1+1 daireler satışa hazır durumdalar.

İki artı bir (2+1) dairelere göz atılacak olursa metrekare aralıkları 105 ila 115 metrekare arasında. Değişen bu dairelerden sadece 105 metrekare olanları topraktan daire satışı kapsamında satın alınabilir.  Alıcısına daha şimdiden  gibi önemli bir oranda kazanç elde ettiren Yayla Park Plus Evleri’nin fiyatları 315 TL ila 720 binTL

istanbul tuzlada yeni konut projeleri İçin; Web  sitemizi  http://tuzlaemlakci.com/ ziyaret edebilir yada 0216 494 0 900 den arayabilirsiniz.