İstanbul Tuzla’da satılık sıfır daireler

260
İstanbul Tuzla’da satılık sıfır daireler
İstanbul Tuzla’da satılık sıfır daireler

İstanbul Tuzla’da satılık sıfır daireler

İstanbul Tuzla’da satılık sıfır daireler , farklı bütçelere sahip birey ve aileler için oldukça geniş bir alternatif sunuyor. Tuzla bugün hızlı kentleşme ve globalleşme yolunda büyük atılımların gerçekleştirildiği bölgelerden biri. Bunun yanında doğal dokusu ve sahil havasıyla da hala bol yeşil alana sahip olmasıyla dikkat çekiyor. Konut siteleri, müstakil daire ve villalar, apartman daireleri gibi pek çok yeni oluşum mevcut.

Tuzla genelinde yeni imar planlarının hayata geçirilmesiyle, farklı ve nostaljik bir doku da meydana getirilmiş oldu. İlçe merkezinde AVM’ler, teknoloji merkezleri, sosyal alanlarla donatılan ilçede geleneksel ev mimarisi de dikkat çekiyor. Apartman ve sitelerde bulunan çoklu konutlar daha düşük katlı bir organizasyon olarak tasarlanmış.

İstanbul Tuzla’da satılık sıfır daireler ‘in Lokasyonu nelerdir?

Lüks yaşam alanları ve müstakil villalar ise daha çok geniş araziler üzerine ve eski Osmanlı evleri tarzında dekore edilmiş. Bölgede bu tip villaların bulunduğu sitelerden bazıları, uluslararası düzeyde dizayn ödülünü almaya hak kazanmıştır.

Tuzla ayrıca kentsel dönüşüm programında da öncü bölgelerden biri olarak dikkat çekiyor. Geçtiğimiz son 5-6 yıllık süreçte 3000 binden fazla kentsel dönüşüm projesi hayata geçirildi. Konut mimarisine ek olarak, bölgede ulaşım ağı zenginleştirildi ve trafik rahatlatma çalışmaları ile çevre ilçelere erişim daha da kolay hâle getirildi.

Bugün İstasyon bölgesi ve çevre mahallelerden havalimanına, tren istasyonuna ve toplu taşıma hatlarına erişim oldukça kolay. Üniversite bölgesi çevresinde de kiralık ve satılık konutlar rağbet görüyor. Tuzla sıfır daireler, kalabalık ve az nüfuslu aileler için farklı bir yapılanmaya sahip. 2+1 evlerden 5 ve üzeri oda sayısına sahip konutlara kadar pek çok farklı seçenek alıcılarını bekliyor.

İstanbul Tuzla’da Satılık Sıfır Daireler Ne Kadar?

İstanbul Tuzla’da satılık sıfır daireler ne kadar? Bu yerleşim bölgesinde satılık konut arayanlar için sahibinden ve gayrimenkul sektöründen pek çok alternatif bulunuyor. Fiyatlar ise yapının bulunduğu mahalle ve bölgeye göre değişebildiği gibi, oda ve banyo sayısına göre de belli bir grafiğe sahip.

Tuzla 3+1 sıfır satılık daire fiyatları ortalama 300.000 TL civarından başlıyor. Fiyatlar, çevre koşulları, ulaşım ve merkez bölgelere, hastane ve üniversitelere olan yakınlık derecesine göre de değişebilir. Marina bölgesi’nde fiyatlar bir miktar yükseliş gösteriyor. Önümüzdeki süreçte ise bölgedeki pek çok mahallede fiyat artışının daha yüksek oranlara ulaşması öngörülüyor.

istanbul tuzla’da deniz manzaralı satılık daire

İstanbul Tuzla’da satılık sıfır daireler ne kadar? Bu soruyu cevaplamak için öncelikle bölgesel bir bakış açısı gerekiyor.Tuzla İstasyon Mahallesi satılık 3+1 daire ve bu bölgeye yakın Postane ve Cami mahallelerinde konut fiyatlarında artış dikkat çekiyor. Çekirdek bir aile için bu bölgede 3 odalı evler asgari 700-800 binden başlıyor. Yayla Mahallesi de değeri artan bölgeler arasında bulunuyor.

İlçede daha iç bölgeler ve merkeze biraz daha mesafeli mahallerde ise çok daha makul fiyatlarda konut bulmak mümkün. Sahil kesimi ile bir arka sokak konutlarında bile fahiş fiyat düşüşleri mevcut.

Başlıca Hizmet Verdiğimiz Bölgeler;

Tuzlada yeni konut projeleri İçin; Web  sitemizi  http://tuzlaemlakci.com/ ziyaret edebilir yada 0216 494 0 900 den arayabilirsiniz.