İSTANBUL TUZLA SATILIK KİRALIK DAİRE

510
İSTANBUL TUZLA SATILIK KİRALIK DAİRE
İSTANBUL TUZLA SATILIK KİRALIK DAİRE

İSTANBUL TUZLA SATILIK KİRALIK DAİRE

İSTANBUL TUZLA SATILIK KİRALIK DAİRE son dönemde gerçekleştirilen projeler dudak uçuklatıyor. Anadolu Yakası’nın yeni Ataşehir’i olma yolunda giden ve şimdiden onunla yarışır hale gelen Tuzla, pek çok farklı projeye ev sahipliği yaparak bu ünvanı ele geçireceğe benziyor.

Viaport Marin Projesi’de bunlardan biri. Bu proje ile Tuzla’ya değer katılmaya devam ediliyor. Pek çok projenin arasında öne çıkan Viaport Marin Projesi’ni inceleyerek bilgi vereceğiz. Son dönemde bu projeye dair pek çok şey ilgi görüyor.

İSTANBUL TUZLA SATILIK KİRALIK DAİRE

Viopart Marin Projesi, 5 çıpalı ve dünya standartlarında marinasının yanı sıra 750 yat kapasitesi ile yılda tam 25 milyon yerli ya da yabancı turisti Tuzla’da ağırlayacak.Türkiye’de bir ilk olacak bu projede, denizin üstüne kurulan adacıklarda konaklama alanları bulunuyor ve ziyaretçilerine denizle iç içe yaşama olanağı sunuyor.

Sabah uyandınız ve pencerenizi açtınız. Olacak ilk şey içeriye mis gibi bir deniz kokusu dolması olacaktır. Kapınızı açtığınızda ise denizle baş başa bulacaksınız kendinizi.

Tuzla Satılık Daire

İstanbul’un denizle bir araya geldiği en güzel noktalardan biri olan Tuzla, bu proje ile sosyal yaşamın merkezi olacak. Yeşil alanları 150.000 metrekarelik bir alana yayılan proje ziyaretçilerini denizle buluşturuyor.

İSTANBUL TUZLA SATILIK KİRALIK DAİRE Sosyal ve ticari pek çok alana yakınlığı ile de avantaj sağlayan projeler, doğanın ve denizin o eşsiz huzurunu kaliteyle birleştirerek sunuyor.

 • Tuzla Cami Mahallesi Satılık Daire,
  Tuzla Cami Mahallesi Satılık Daireler,
  Tuzla Cami Mahallesi Satılık 3+1 Daire,
  Tuzla Cami Mahallesi Satılık 2+1 Daire,
  Tuzla Cami Mahallesi Satılık Dubleks Daire,
  Tuzla Cami Mahallesi Satılık Dublexs Daire,
  Tuzla Cami Mahallesi Satılık Dükkan,
  Tuzla Cami Mahallesi Satılık Villa,
 • Tuzla Cami Mahallesi Kiralık Daire,
  Tuzla Cami Mahallesi Kiralık Daireler,
  Tuzla Cami Mahallesi Kiralık 3+1 Daire,
  Tuzla Cami Mahallesi Kiralık 2+1 Daire,
  Tuzla Cami Mahallesi Kiralık Dubleks Daire,
  Tuzla Cami Mahallesi Kiralık Dublexs Daire,
  Tuzla Cami Mahallesi Kiralık Dükkan,
  Tuzla Cami Mahallesi Kiralık Villa,

Tuzlada yeni konut projeleri İçin; Web  sitemizi  http://tuzlaemlakci.com/ ziyaret edebilir yada 0216 494 0 900 den arayabilirsiniz.