İSTANBUL TUZLA SATILIK KİRALIK DAİRE

46
Tuzlada Evi Kiraya Vermek
Tuzlada Evi Kiraya Vermek

Tuzla’daki Yeni Konut Projeleri

www.tuzlasatilikdaire.com

İstanbul Tuzla’da SATILIK DAİRE son dönemde gerçekleştirilen projeler dudak uçuklatıyor. Anadolu Yakası’nın yeni Ataşehir’i olma yolunda giden ve şimdiden onunla yarışır hale gelen Tuzla, pek çok farklı projeye ev sahipliği yaparak bu ünvanı ele geçireceğe benziyor. Viaport Marin Projesi’de bunlardan biri. Bu proje ile Tuzla’ya değer katılmaya devam ediliyor. Pek çok projenin arasında öne çıkan Viaport Marin Projesi’ni inceleyerek bilgi vereceğiz. Son dönemde bu projeye dair pek çok şey ilgi görüyor.tuzla marinaya yakın satılık daire

Denizin Üstünde Bir Yaşam Viaport Marin İle Mümkün

Viopart Marin Projesi, 5 çıpalı ve dünya standartlarında marinasının yanı sıra 750 yat kapasitesi ile yılda tam 25 milyon yerli ya da yabancı turisti Tuzla’da ağırlayacak.

Otel Kısmı

Türkiye’de bir ilk olacak bu projede, denizin üstüne kurulan adacıklarda konaklama alanları bulunuyor ve ziyaretçilerine denizle iç içe yaşama olanağı sunuyor. Sabah uyandınız ve pencerenizi açtınız. Olacak ilk şey içeriye mis gibi bir deniz kokusu dolması olacaktır. Kapınızı açtığınızda ise denizle baş başa bulacaksınız kendinizi.

Sosyal Alanları Da Bambaşka

İstanbul’un denizle bir araya geldiği en güzel noktalardan biri olan Tuzla, bu proje ile sosyal yaşamın merkezi olacak. Yeşil alanları 150.000 metrekarelik bir alana yayılan proje ziyaretçilerini denizle buluşturuyor.tuzla marinaya yakın kiralık daire

Sosyal ve ticari pek çok alana yakınlığı ile de avantaj sağlayan proje, doğanın ve denizin o eşsiz huzurunu kaliteyle birleştirerek sunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here