Hale yakın satılık dükkan

296
Hale yakın satılık dükkan
Hale yakın satılık dükkanlar

Hale yakın satılık dükkan

Hale yakın satılık dükkan talepleri, hâl inşaatının devam ettiği bu süreçte artış göstermiş durumda. İnşaat tamamlandığında alt yapı, ulaşım arterleri ve çevre düzenlemeleri ile daha daha yoğun bir talep olması bekleniyor.

Tuzla Aydınlı Mahallesi’ne taşınan ve dünyanın en modern hâl tesisi olmaya aday bu kompleks, çevre yapıların değerini de arttırdı. İBB yapı işleri tarafından yapımı devam eden tesisin 2019 başında esnafın kullanımına açılması bekleniyor.

Hale yakın satılık dükkan fiyatları

Yeni Tuzla hâl projesinde çeşitli işletme, sosyal kurum ve satış birimleri de yer alacak. Bölgedeki sektörel trafiği arttıracak projelerle desteklenen kompleks içindeki yapıların, İBB Emlak Müdürlüğü’nün açık ihale yöntemiyle esnafa verilmesi bekleniyor.

Proje tamamlandığında belediye tarafından gerekli duyurular gerçekleştirilecek. Şimdilik nasıl bir istihdam planı olacağı netleşmedi. Ataşehir hâlinde faaliyet gösteren kişi ve kurumların bölgeye transfer edileceği biliniyor.

Hale yakın satılık dükkan ‘lar

Yeni iş yerleri; cafeler, restoranlar, PTT, bankalar, dükkânlar, satış birimleri gibi işletmeler için nihaî karar henüz verilmedi. Belediyenin hâl işletme yönetmeliğinde birkaç farklı işleyiş dikkat çekiyor. Bunlarda biri adayların bir şartname ile başvuru yaptıkları açık ihâle usulü.

Hal’e yakın satılık dükkan ,bu yöntemde kiraya çıkarılan veya satılık olarak alıcılara sunulan dükkânın bedeli en uygun teklifi veren tarafından ödenir. Böylece işletmeye açılmış olur.

Tuzla sebze meyve hâlinin bölgeye taşınması, çevredeki dükkân ve işletmelerin de daha fazla alıcı bulmasına neden oldu. Ulaşım, alışveriş, doğal yaşam ve sosyal aktivite gibi elzem standartları sağlayan bölge, satılık dükkân arayışlarına da cevap veriyor.

Anadolu Meyve Sebze Hâline Yakın Satılık Dükkânlar

Anadolu meyve sebze hâline yakın satılık dükkânlar, farklı sektör branşlarına hitap edecek bir yelpaze sunuyor. Katlı iş yeri binalarından, düz giriş camekânlı mağaza ve dükkân kurgularına kadar pek çok seçenek mevcut. Komple satılık binalar sıfır ve eski tip olmak üzere gruplandırılabilir.

Cadde üzeri ve ulaşım örgüsüne yakın lokasyonda fiyatlar da artış gösteriyor. İstanbul konut ve iş yeri satış istatistiği düşünüldüğünde, bölge fiyatları oldukça makul seviyelerde. Otopark, asansör ve akıllı bina sistemleri, kentsel dönüşümde öncü Tuzla yapılarının genel karakteri.

Bundan başka, geleneksel bina tipolojisinde satılık seçenekleri de göze çarpıyor. Hale yakın satılık dükkan,Hal inşaatı çevresinde, yakın semtlerde, ara sokaklarda ve ana cadde üzerinde de pek çok satılık gayrimenkul bulunuyor. Gelecekte değer artışının katlanarak devam edeceği öngörülen bölge için, yatırımlık projelere gebe bir mahiyet taşıdığını söyleyebiliriz.

Anadolu Meyve Sebze Hâline Yakın Satılık Dükkân Fiyatları

Anadolu meyve sebze hâline yakın satılık dükkân fiyatları, yapının kullanım amacı ve spesiyal niteliklerine göre değişiyor. Öncelikle, bölgede genel bir araştırma ile satılık durumunda olan yapıları inceledik. Çıkan harita şu şekilde:

• Fabrika yapıları
• Katlı binalar
• Tek katlı ofisler
• Plazalar
• Otel işletmeciliği
• Esnaf dükkânları
• Mağaza tipi yapılar
• İş hanları

Tuzla Hale yakın satılık dükkan

Haleyakın satılık dükkan ,fiyatlandırma konusunda örnek vermek gerekirse en düşük ve en yüksek aralığa değinmek yerinde olacaktır. Bölgede iş gücü sağlamaya yönelik tasarlanmış minimal yapı fiyatları 100.000 TL’den başlıyor. Metrekare, kat sayısı, modern yapılanma, kullanım alanı, yapılacak işin mahiyeti ve iş yerinin konumuna göre yükseliş gösteriyor.

1+1 home office ve mağaza tipi kurgularda 80 ila 120 metrekareye kadar 200 bin civarında bir fiyatlandırma mevcut. Yine bu gruba dahil daha lüks binalar ve ana cadde üzeri dükkânlarda fiyatlar 2 milyon TL’ye kadar yükseliyor. Komple satılık bina ve fabrika yapılarında ise üst limit 30 – 40 milyon TL.

Girişimci projelerine uygun daha pek çok seçenek mevcut. Banka kredileri ve KOSGEB gibi resmî kurumlarca verilen desteklerle, bölgede iş gücü sağlamak oldukça makul bir proje olarak göze çarpıyor.

Tuzlada yeni konut projeleri İçin; Web  sitemizi  http://tuzlaemlakci.com/ ziyaret edebilir yada 0216 494 0 900 den arayabilirsiniz.