Hakkımızda

Concept Gayrimenkul Danışmanlık Hizmetleri

0216 494 0 900     /    0530 238 22 66

Tuzla Satılık Daire

Biz Kimiz

2008 yılında CONCEPT DANIŞMANLIK çatısı altında kurulduk. İstanbul’un emlak konusunda en çok ilgi gören bölgesi Tuzla’da o günden bu yana çalışmalarımıza devam ediyoruz. Emlak sektörüne profesyonel olarak yaklaşan firmamız, gerek Tuzla satılık konut arayanlara, gerek Tuzla kiralık konut arayanlara aynı kalitede hizmet sunarak, alıcı ve satıcı konumunda yer alan her iki tarafın da koşulsuz memnuniyetini hedefliyor. Bölgenin tamamına hakim ve sürekli güncellenen geniş bir portföye sahip olan firmamız, sadece var olan binaların alımı satımı ile değil, aynı zamanda Tuzla’da yeni konut projeleri ile ilgili hizmetlerle de Tuzla’da emlak arayışında olanlara ulaşıyor.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti

Gerek İstasyon Mahallesi’nde yüzyüze hizmet verdiğimiz ofisimizdeki, gerekse Concept danışmanlık bünyesinde internet kullanıcısına hizmet götürdüğümüz www.tuzlasatilikdaire.com web sitemizdeki önceliğimiz, Tuzla satılık daire, ya da Tuzla kiralık daire konusuyla ilgilenen bütün müşterilemizin arayışlarına kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışımızla çözüm üretmek ve koşulsuz müşteri hizmetini sağlamaktır. Tuzla bölgesinde emlakla ilgilenen  müşterilerimizle uzun yıllar devam eden iş ilişkilerimiz, bu yaklaşımımızın sonucunda oluşan güven ortamının en güzel sonuçları olarak örneklendirilebilir.

Hızlı çözüm

Metropolde yaşayan ve çalışan insanlar için zamanın ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. İşte bu nedenle, kısıtlı zamanlarında Tuzla bölgesinde konut ya da iş yeri arayan müşterilerimizin arayışlarına en kısa sürede dönüş yapmaya büyük bir özen gösteriyoruz. Emlak gösterme konusunda gerek ev sahibini, gerekse Tuzla’da kiralık ya da satılık emlak arayan müşterilerimizi mağdur etmeyecek titizlikte randevu sistemimizle hizmet veriyoruz.  Böylece sektördeki profesyonel yaklaşımımızı gerek sahada, gerekse proje aşamasında titizlikle gösteriyoruz.

 

Tuzla Bölgesi’nin en geniş portföyü 

Emlak sektöründe yıldızı her geçen gün parlamaya devam eden Tuzla bölgesinde uzun yıllar hizmet sunmanın getirdiği deneyimimiz, bölgenin en geniş portföyü olan emlak danışmanlık şirketi olmamızı sağlıyor.  Viaport Marina projesinin hayata geçmesiyle birlikte pek çok yeni konut projesinin de geliştiği Tuzla emlak piyasasındaki gelişmeleri yakından takip ediyor, sadece konut alanında değil, nitelikli ve prestijli iş yeri satışı ve kiralama işlemleriyle de müşterilerimize hizmet sunuyoruz. Tuzla’nın Aydınlı, Evliya Çelebi, İstasyon, Tuzla Merkez, Postane, Yayla gibi pek çok bölgesinde var olan ve geniş fiyat aralığı sunan portföyümüzde sadece Tuzla satılık ev ilanları değil, aynı zamanda Tuzla satılık villa ve Tuzla kiralık villa ilanları da yer alıyor. Bu sayede emlak arayışında olan farklı maddi bütçelerdeki müşterilerimizin hepsine aynı kalitede hizmet sunabilmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Emlak danışmanlığı ve ilgili hizmetle

Concept Danışmanlık olarak alım-satım ve kiralama öncesinde ve sonrasında müşterilerimize danışmanlık hizmetleri de sunuyoruz. Sektörel deneyimimiz, bilgi birikimimiz ve gelişmeleri yakından takip etmemiz sayesinde konu ile ilgili bürokratik işlemlerde ve finansal aşamalarda müşterilerimizin yanında yer alıyoruz. Örneğin kredi işlemleri, Mortgage işlemleri, tapu almadan önce yapılması gereken evrak işlemleri yanı sıra tadilat konusunda da ihtiyacı olan müşterilerimize danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Bize ulaşın

Tuzla satılık daire, Tuzla kiralık daire, Tuzla kiralık villa, ya da satılık villa alım satımlarınız için daima yanınızdayız. Ayrıca bölgedeki yeni konut projeleri ve prestijli ofis alım satım işlemlerinizi de güler yüzlü ve “siz” odaklı bir hizmet anlayışıyla yürütmek için bize iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Hayalinizdeki eve ya da ofise kavuşmanız, Concept Danışmanlık olarak bizim için en büyük mutluluk kaynağıdır.