Dky busıness Tuzla

258
Dky business Tuzla
Dky business Tuzla

Dky busıness Tuzla

Dky busıness Tuzla ofis projesi ile yeniden gündeme gelen DKY İnşaat, yeni çalışma alanları inşa etmeye devam ediyor. DKY İnşaat, Kartal’dan sonra ofis projeleri üretimine Tuzlada satılık dükkanlar yapımı devam ediyor. 55 yıllık sektör tecrübesine sahip olan firma, businnes class bir iş merkezi inşa etmek için kolları sıvadı. Tuzla’da yeni bir ofis projesine başlayan DKY İnşaat, bugüne kadar 15.000’in üzerinde konut teslim etti.

DKY İnşaat, markalı konut üretiminin de haricinde arka arkaya yaptığı ofis projeleri ile inşaatlarını seri standardına taşımıştır. Ofis ve konut üretmeye devam eden firma, yenilikçi mimarisiyle dikkat çekiyor.

Dky busıness Tuzla lokasyon

İçmeler Mahallesi Tuzlada satılık dükkan içerisinde yapımına başlanan DKY Business Tuzla projesi için ön talep dönemi devam ediyor. Bu proje, DKY İnşaat’ın daha önceden yapıp teslim ettiği DKY Business ofis projelerinin devamı olarak tasarlanmıştır.

Projenin vizyon sahibi sloganı ise şimdiden ilgileri üzerine çekmeyi başardı: ‘’Benzersiz ofisler, benzersiz lokasyon’’. Aynı zamanda bu proje, DKY İnşaat’ın Tuzla bölgesi içerisinde yaptığı 7. Proje yatırımı olarak seride yerini alıyor. Bir ofis projesi olarak tasarlanan DKY Business Tuzla’da yerini almak isteyenler firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Dky busıness Tuzla‘’Benzersiz Ofisler, Benzersiz Lokasyon’’

DKY Business Tuzla, her açıdan business class bir iş merkezi projesi olmayı hedefliyor. Ön talep süreci başlayan proje ile Tuzla bölgesindeki iş yeri alanı ihtiyacının karşılanması bekleniyor. Aynı zamanda proje alanı içerisinde yer alacak olan mağazalar ve sosyal imkanların, Tuzla bölgesinde bir değişim sürecini başlatması öngörülüyor.

Tuzla İçmeler Mahallesi ofis projesi olan DKY Business Tuzla’da, ofislerin metrekare bilgileri henüz netlik kazanmadı. Proje, zemin üzeri 4 katlı ve tek blok olarak tasarlanmıştır.Tuzlada satılık dükkan’lar Zemin katında bulunan üniteler dükkan konseptinde, zemin üzerinde bulunan üniteler ise ofis konseptinde inşa edilmektedir.

Dky busıness Tuzla Fiyatları

DKY Business Tuzla projesi sahip olduğu konum özellikleriyle de tercih edilebilir bir yapı. D-100 Yanyolu üzerinde inşa edilecek olan proje, konum olarak park, cami, AVM, resmi kurumlar, okullar ve hastanelere yakın bir mesafede yer alıyor.

DKY BUSİNESS TUZLA’ DA SOSYAL YAŞAM

Tek blok olarak tasarlanan DKY Business Tuzla’nın sosyal olanakları arasında, 7 gün 24 saat güvenlik, kamera sistemi, açık otopark, kapalı otopark, konferans salonu, kafeterya, restoran ve özel peyzaj düzenlemesi gibi sosyal yaşam alanları yer almaktadır.

Adından çok söz ettirecek olan projenin teslim tarihi Aralık 2020 olarak duyuruldu. Mülk sahipleri 2021’in ilk günlerinde yeni ofislerinde çalışmaya başlayabilecek.

 

PROJE ÖDEME SEÇENEKLERİ

DKY Business Tuzla projesinin resmi satışlarının çok yakında başlaması hedefleniyor. Resmi satışların başlaması ile eş zamanlı olarak projeye dair tüm detayların netlik kazanması beklenmektedir.

DKY Business Tuzla projesinde yer alan ofis ve dükkanların, fiyat ve ödeme koşulları ile ilgili detayların ilerleyen günlerde açıklanması bekleniyor.

Proje Özellikleri

Proje adı:

DKY Business Tuzla Projesi İstanbul Anadolu / Tuzla

 

Site Özellikleri:

  •  Güvenlik
  •  Kameralı güvenlik
  •  Kapalı otopark

Bina Özellikleri

  •  Asansör

Konut Özellikleri

  •  Merkezi ısıtma
  •  Isı pay ölçer

İnşaat Teknikleri

  •  Yapı denetimi yapılmış
  •  Zemin etüdü yapılmış
  •  Deprem yönetmeliğine uygun
  •  Yalıtım yönetmeliğine uygun

Proje Lokasyon Bilgisi:

İl / İlçe: İstanbul Anadolu / Tuzla
Adres: İçmeler Mah. D-100 Yanyol üzeri Tuzla/İstanbul

Proje Bilgileri:

Yapımcı Firma: DKY İnşaat

Proje Tipi: Ofis ve Dükkan
Konut Sayısı: 0
Arsa Alanı: Belirtilmemiş.
Konut Tipleri: Belirtilmemiş.
Metrekare Alanı: 0 – 0 m2
Teslim Tarihi: Aralık 2020
Proje Etiketleri: DKY Business Tuzla, Tuzla DKY Business, Tuzla Ofis Projeleri, Tuzla Dükkan Projeleri

Tuzlada yeni konut projeleri İçin; Web  sitemizi  http://tuzlaemlakci.com/ ziyaret edebilir yada 0216 494 0 900 den arayabilirsiniz.