Cami mahallesinde kiralık ev

216
cami mahallesinde kiralık ev
cami mahallesinde kiralık ev

Cami Mahallesinde kiralık ev

Cami Mahallesinde kiralık ev , bölgeye yapımı tamamlanan Marina projesi ile sıklıkla tercih ediliyor. Özellikle yeni bir yaşam alanı arayan birey ve ailelerin Via Port çevresine yöneldiklerini söylemek mümkün.

Bu bölgede çeşitli alışveriş mekânları, akvaryum, spor tesisleri, sinema salonları gibi pek çok olanak bulunuyor. Ayrıca yine mahalle genelinde hastane ve kliniklerden, eğitim birimlerine kadar her türlü gereksinime karşılık veriliyor.

Cami Mahallesinde kiralık ev fiyatları

Tuzla ilçesinin tam kıyı şeridinde yer alan bölge, İstasyon Mahallesiyle de sınır komşusu. Hem iç bölgelere ulaşımda hem de sahil ve Marina’ya erişimde avantajlı bir bölge.

Cami Mahallesi sosyal imkânlar ve gündelik ihtiyaçlar açısından oldukça cazip bir semt. Marinayla birlikte ticarî hareketlilik de hız kazandı. Alışveriş olanaklarının yoğunlaşması, semte ziyaretçi giriş-çıkış istatistiğini de yükseltti.

Böylece tüm sektörlerde bariz bir ticarî faaliyet artışı gözlendi. Bölgede devlet ve özel sektör eğitim birimleri bulunuyor. Çevredeki üniversitelere de ulaşım olanakları mevcut.

Cami Mahallesinde Kiralık ev daire konut  Fiyatları

Cami Mahallesinde kiralık ev fiyatları, son aylarda değişim endeksi yüksek olan piyasalara göre umut veren bir grafik sergiliyor. Marina ve konut projeleri ile mahallede kira oranları belli bir artış göstermişti.

Piyasadaki hareketlilikle birlikte artan kiralık fiyatları, bölgenin de genelinde hissedildi. 2018 sonuna doğru ise hissedilir bir düşüş yaşanıyor. Özellikle sezon ortası dönemlerde taşınma faaliyetlerinin azalması, fiyatların da daha makul seviyelerde olmasını sağlıyor.

Cami Mahallesinde kiralık ev ‘ler

Cami mahallesinde en ucuz kiralık daire fiyatları 2+1’lerde karşımıza çıkıyor. Bu tip kurgularda 1200 TL’den başlayan bir kira değeri mevcut. 3+1 dairelerde de en düşük rakamlar bu civarda.

Fakat metrekareye göre fiyatlar yükseliş gösteriyor. Yeni imar projelerinde akıllı bina sistemleri, izolasyon ve otopark gibi ek kazanımlar mevcut. Bu tip yaşam alanlarında daha yüksek rakamlar karşımıza çıkıyor.

Cami Mahallesinde kiralık ev ‘ler genelde denize yürüme mesafesinde 2+1 kiralık fiyatları bile 1200 TL alt tabanından başlıyor. Daha iç kesimlerde 1700 TL 3+1 olanakları bulmak mümkün. Bütçenize göre lüks konutlar, site oluşumları ve müstakil konutlardan tercih edebilirsiniz.

Tuzlada yeni konut projeleri İçin; Web  sitemizi  http://tuzlaemlakci.com/ ziyaret edebilir yada 0216 494 0 900 den arayabilirsiniz.