Aydınlı Mahallesi kiralık daire

202
Aydınlı Mahallesi kiralık daire
Aydınlı Mahallesi kiralık daire

Aydınlı Mahallesi kiralık daire

Aydınlı Mahallesi kiralık daire, sahil semtlerine göre daha düşük bir fiyat istatistiğine sahip. Bölge çevreyoluna ve Kurtköy – Pendik bağlantı yoluna sınır lokasyonda bulunuyor. Semtte en dikkat çekici proje, Ataşehir Hâl kompleksinin bölgeye aktarımı.

Şu an yapım aşamasında olan birim için Avrupa Standartlarında bir yapılanma olduğu söylenebilir. Tuzla Hal ‘inin İnşa süreci tamamlandığında sadece sebze-meyve aktarımında değil pek çok sektörde iş alanı yaratacak. Kompleks içinde çeşitli dükkânlar, sağlık birimleri, kafeler, büfeler, restoran ve PTT şubesi yer alacak. Böylece çevre konutlar için de yaşam düzeyi arttırılmış olacak.

Aydınlı Mahallesi kiralık daire fiyatları

Tuzla hal kompleksi çok geniş bir arazi üzerine konuşlandırılıyor. Ayrıca bölgede trafiği aksatmayacak bir alt yapı da oluşturuldu. Süreç nihayete edirildiğinde satılık ve kiralık konutlarda da bir değer artışı ön görülüyor. Daha şimdiden bölgeye yönelim hız kazandır.

Özellikle yatırım amaçlı satılık konut ve iş yeri ticaretinde bariz bir yükseliş söz konusu. Bölgenin çevresel düzenleme ve alt yapı çalışmaları da dikkat çekici. Tuzla’nın geçirdiği dönüşüm sürecinden en fazla etkilenen bölgeler arasında Aydınlı Mahallesi’nden de bahsetmek gerekiyor.

Aydınlı Mahallesi kiralık daire hal’e yakın

Tuzla Hal inşaatı kapsamında bölgesel yeşillendirme projesi de yer alıyor. Alana yapılacak fidan dikimiyle, bölge daha doğal bir atmosfere kavuşturulacak. Ayrıca yüksek kapasiteli bir otel inşaatı da söz konusu. Hem turist giriş-çıkışında hem de semtin niteliğini arttırmada daha pek çok benzer proje bulunuyor.

Aydınlı Mahallesi kiralık daire” fiyatları, yapı tipolojisine, niteliğine ve konuma göre değişkenlik gösteriyor. Bölgede kiralık olanakları arasında rezidans, villa, müstakil konut ve site konutları gibi farklı oluşumlar mevcut. Stüdyo dairelerde 500 ila 700 tl arasında bir fiyat grafiği karşımıza çıkıyor.

Aydınlı Mahallesi Kiralık Daire Fiyatları nedir

Özel inşaat şirketleri tarafından yapılan çeşitli site konutları da dikkat çekiyor. Bu yaşam alanlarında sosyal olanaklar ve yaşam standartları üst seviyede planlanmış. Her türlü ihtiyacın tek bir kompleks içinde sağlanabilmesi dikkate alınmış. Ayrıca ulaşım ağına yakınlık ve diğer elzem ihtiyaçlar da göz önünde bulundurulmuş.

Aydınlı Mahallesi kiralık daire  3+1 120-140 metrekare standart bir aile için tasarlanmış konutlar 1000 TL’den başlıyor. Dubleks konutlarda da oldukça makul rakamlar dikkat çekici. Semtte cadde üzeri müstakil apartmanlarda dubleks daireyi 1200 TL’ye bulmak mümkün.

Fiyat bazında çok geniş bir yelpaze mevcut. Aydınlı Mahallesi, Tuzla’daki yaşam olanaklarından faydalanmak isteyenler için tercih edilebilecek semtlerin başında geliyor.

Tuzlada yeni konut projeleri İçin; Web  sitemizi  http://tuzlaemlakci.com/ ziyaret edebilir yada 0216 494 0 900 den arayabilirsiniz.